Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Eğer iyi bir insansan, endişelenme.”

“Eğer iyi bir insansan, endişelenme.”

Rebecca Ferguson, rol arkadaşlarından birinin çekimler sırasında kendisine “çığlık attığını” ve onu gözyaşlarına boğduğunu açıkladıktan sonra yaşananlarla ilgili bir güncelleme paylaştı.

Yeni bir röportajda film yıldızı şunu söyledi: Kum Tepeleri: İkinci Bölüm Ve Görev: İmkansız – Ölümcül Hesaplaşma Eski rol arkadaşlarının peşlerinden geleceklerinden korktuğu için aralarındaki paniği anlatıyor.

Ferguson, “Bir numara, evet, yakalamak hoşuma gitti” dedi. Jess Cagle Gösterisi. “Fakat şu anki yaşımda (21) bile fark ettiğim şey şu ki, bunun hiçbir önemi yok. Kesinlikle daha açık fikirli olduğumu düşünüyorum. Ayrıca sınırlarımın nerede olduğunu da biliyorum. Ancak röportajın amacı şuydu:' O kişiyi bulmak elbette ki insanların ilgisini çekerdi. Ama bu soru beni heyecanlandırdı, bu çok güzel bir soruydu. [Josh Smith]. Çünkü mesele şuydu: Kariyerinizde size öyle davranıldığı ve kararınızı değiştirdiğiniz bir nokta var mı – ben de bunu böyle ifade ediyorum – değişim istediğiniz veya bunu kabul etmeyeceğiniz bir nokta var mı? Bu kişiyle çalışmak benim için net bir andı.

Devam etti, “Ama birlikte çalıştığım muhteşem rol arkadaşlarımdan 'Ne yaptığımı anladın, değil mi?!' diye telefonlar aldım. Ben de 'Aman Tanrım. Hayır, öyle düşünmedim.' dedim. , dürüst olmak gerekirse bu benim sorumluluğum değil.' Biliyor musun, 'Harikasın ama benim hikayem benim hikayem ve eğer iyi bir insansan endişelenme. '”

Cagle, “Meryl Streep'ti ve bunu herkes biliyor” diye şaka yaptı ve Ferguson buna gülerek yanıt verdi: “Kahretsin!”

Ferguson'un röportajının tamamını aşağıdaki videodan izleyin.

YouTube çıkartması
READ  Las Vegas polisi, Tupac Shakur'un öldürülmesiyle ilgili olarak evi arıyor.