Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rare Magic: The Gathering Card 3 milyon dolarlık satışla rekor kırdı

Rare Magic: The Gathering Card 3 milyon dolarlık satışla rekor kırdı

nadir Büyü: Toplama Kart 3 milyon dolara satılarak en pahalısı oldu Cazibe Kart kesinlikle tükenmiştir.

Ve sen sormadan önce, Cazibe İnekler, elbette Kara Lotus’tu. Kart satışı geçen hafta, ticari kartlar, video oyunları, çizgi romanlar ve daha fazlasına yönelik sertifika ve derecelendirme şirketi CGC Cards tarafından duyuruldu.

Siyah nilüfer kutsal kâsedir Cazibe kartlar. İlk olarak, oyunun 1993 yılında piyasaya sürülmesiyle birlikte piyasaya sürülen kart oyununun Alfa ve Beta setlerinin bir parçası olarak basılmıştır. Bir koleksiyon öğesi olarak yüksek talep görmesine rağmen, kartın kendisi oynanamaz çünkü kart, kart dışındaki tüm formatlarda yasaklanmıştır. Birincisi, çok güçlü olması ve oyuncuların düşük maliyetle herhangi bir renkten üç mana oluşturmasına olanak sağlamasıdır. özgür. Kart özel bir gruba aittir. Cazibe Aranan kartlar Dokuzuncu güç – Pahalı, nadir fakat oynanamayan kartlar İnanılmaz derecede Ayarlandı.

Black Lotus’a ek olarak Power Nine, ücretsiz mana oluşturmanıza izin veren beş benzer karttan ve üç mavi mana kartından oluşur çünkü mavi, izin verilmeyen renktir. Çoğu formatta oynanabilir olmasa da, Black Lotus benzer güçlere sahip ancak daha iyi dengeye sahip biraz farklı kartlarla yeniden karıştırıldı.

Bu rekor kıran 3 milyon dolarlık Black Lotus kartı, CGC Kartları tarafından derecelendirildi ve 10 olarak derecelendirildi, yani “orijinal” durumda, bu da onu şimdiye kadar satılan en yüksek kaliteli Black Lotus kartı yapıyor. Daha düşük kaliteli Black Lotus kartları altı rakamın ortasında satıldı.

READ  Netflix, Halle Berry'nin bilim kurgu filmi The Mothership'i yayından kaldırıyor