Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mets vuruş şampiyonu Jeff McNeil’in net değeri 50 milyon dolar

Mets vuruş şampiyonu Jeff McNeil’in net değeri 50 milyon dolar

Ulusal Vuruş Ligi Şampiyonu Jeff McNeil New York Mets Cuma günü dört yıllık, 50 milyon dolarlık bir sözleşme uzatmayı kabul etti, anlaşmaya yakın kaynaklar ESPN’e verdiği demeçte, Mets 1986’dan bu yana ilk Dünya Serisini kazanmaya çalışırken takımın kilit oyuncularından birinin Queens’te kalmasını sağlıyor. .

Açılış Gününden sonra 31 yaşına giren McNeil’in Mets ile bir tahkim davasına gitmesi planlandı, burada 7,75 milyon dolar istedi ve onlar 6,25 milyon dolar teklif ettiler. Bunun yerine, ara, McNeil’i kalan iki tahkim yılıyla birlikte tutmaya yönelik görüşmeleri teşvik etti ve bu da ona serbest oyuncu için çok sezonluk bir satın alma sağladı. Kaynaklar, ESPN’e fiilen beklemede olan anlaşmanın, kulübün toplam değeri 63.75 milyon dolara çıkaracak beşinci yıl için opsiyonunu da içerdiğini söyledi.

McNeil’in 33 yaşındaki sezonundan öncesine kadar serbest oyuncuya gitmesi planlanmadığından, takımların onu yaşına göre cezalandırması ve ayrıca pazarın aramakla ilgilenen oyuncuları ödüllendirmemesi, uzatmayı daha çekici hale getirdi.

McNeil, kariyerinde 2.039 maçta yalnızca 242 kaçışla kesinlikle sporun önde gelen oyuncuları arasında yer alıyor – bu, McNeil’in 2018’de ilk kez sahneye çıkışından bu yana en az 1.000 kez forma giyen yalnızca dokuz oyuncu tarafından daha iyi bir vuruş oranı.

Sadece bunlar arasında Michael Brantley Ve Louis Araz Bir vurucu olarak McNeil’in sınıfındalar. 307 vuruş ortalaması – Arizona’nın ardından üçüncü ve Freddie Freeman bu koşuda Güç, McNeil’in oyununun büyük bir parçası olmasa da, ulaştığı yere 2022’de bolca pop getirdi. .

McNeil’in çok yönlülüğü, kariyeri boyunca düzenli olarak ikinci üs ve köşe noktaları arasında geçiş yaptığı için Mets için değerli olduğunu kanıtladı. Geçen sezon ikincilik için 106 maç oynamasına ve orada ortalamanın oldukça üzerinde olmasına rağmen, 101 maç kazanan ancak joker turunda San Diego Padres’e kaybeden bir takımla sahada 47 maç geçirdi.

READ  Gelecek yıl New Orleans'ta Sean Payton ve Tom Brady'yi görebilir miyiz?

Anlaşmanın ortalama yıllık değeri 12,5 milyon dolar olan Mets’in rekabetçi vergi faturası büyümeye devam edecek. Beklenen CBT isabeti tahkim rakamları olsa da, McNeil’in yeni CBT rakamı AAV’yi tersine çevirecek ve 4.25 milyon $’dan 5.75 milyon $’a %90 vergi talep edecek.

Öngörülen yeni Mets maaşı artı vergiler yaklaşık 467 milyon dolar, bu da birinci lig rekorunu kıracak.

Mets için gelecek yıllarda yapılacak tasarruflar cezaya değebilir. Beş büyük lig sezonunda, McNeil’in yerine geçmenin üzerinde 16’dan fazla galibiyeti var ve becerileri iyi yaşlanma eğiliminde. Ancak vuruş oranlarının saha saatinin uygulanması ve savunma top kayıplarını engelleme olasılığı, McNeil’in beceri setini daha az dikkate değer hale getirebilir.

Elbette McNeil’in vuruş ortalaması da yükselebilir ve 2021’deki anormal .251’inin yanı sıra sezon sayıları .329, .318, .311 ve .326’dır. 2022’de ilk kaleciyi içeren iç sahanın bir parçası olması bekleniyor. Alonso Evistoper Francisco Lindor – 2021’de kötü şöhretli bir zula kazası geçirdi, ancak o zamandan beri barıştılar – ve bazı kombinasyonları Eduardo EscobarVe Louis Gillorm ve yukarı Brett Patti Üçüncü aşamada.