Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Michael J Fox, Glastonbury Festivali’nde sürpriz bir performans için Coldplay’e katıldı

Michael J Fox, Glastonbury Festivali’nde sürpriz bir performans için Coldplay’e katıldı

İzler: Michael J. Fox’un en iyileri

Michael J. Fox ekranda ve sahnede bir yıldız!

Geleceğe Dönüş oyuncusu, Cumartesi günü Glastonbury Festivali’nde grubun setinde Coldplay’e sahnede katılarak sürpriz bir görünüm sergiledi.

BBC Müzik/YouTube

Michael J. Fox, 29 Haziran 2024’te Glastonbury Festivali’nde Coldplay ile sahne alıyor.

1991 yılından bu yana Parkinson hastalığı tanısı alan 63 yaşındaki Fox, grup “Humandkind” ve “Fix You” şarkılarını seslendirirken tekerlekli sandalyesinde sahnede gitar çalıyordu.

Michael J. Fox, oğlu Sam’e ‘en iyi arkadaşı’ diyor: Dört çocuğu hakkında bilmeniz gerekenler

sonraki verimGrubun lideri Chris Martin, Fox’u, aktörün grubun müzik kariyerinin arkasındaki ilham kaynağı olduğunu düşünerek övdü.

Martin, “Bir grupta olmamızın ana nedeni ‘Geleceğe Dönüş’ü izlemektir” dedi. “Bu yüzden, dünyadaki en muhteşem insanlardan biri olan kahramanımıza sonsuza kadar teşekkür ederiz, Bay Michael. J. Fox, kahramanımız Michael’a çok teşekkür ederiz.”

BBC Müzik/YouTube

Michael J. Fox, 29 Haziran 2024’te Glastonbury Festivali’nde Coldplay ile sahne alıyor.

Fox, 1985 yapımı filmde genç Marty McFly’ı canlandırdı. Martin, filmdeki karakterine atıfta bulunarak Fox’u Glastonbury izleyicisine tanıttı.

Martin, “Chuck Berry’nin sesi ve Biff’e yumruk atma şekliyle: Bayanlar ve baylar, lütfen Michael J. Fox’a hoş geldiniz” dedi.

Fox, Parkinson hastalığının ilerlemesi nedeniyle 2020 yılında oyunculuktan emekli oldu.

2000 yılında Michael J. Fox Vakfı tarafından kurulan vakıf, o zamandan beri Parkinson hastalığı araştırmalarına dünyanın en büyük kar amacı gütmeyen fon sağlayıcısı haline geldi ve vakıf verilerine göre araştırma projelerine 1,5 milyar dolardan fazla fon sağladı. İnternet sitesi.

Bu, Fox’un bir performans için gruba katıldığı ilk sefer değil; oyuncu ve Coldplay güçlerini birleştiriyor işbirliği yaptı Temmuz 2016’da New Jersey’deki MetLife Stadyumu’nda Coldplay “Johnny B. Goode” şarkısını seslendirdiğinde, Chuck Berry şarkısı “Geleceğe Dönüş”te yer aldı.

READ  Catan masa oyunu yapımcısı Klaus Teuber 70 yaşında öldü