Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Travis Kelce, Taylor Swift’in Dublin’deki Eras Tour konserine katılmak için grup arkadaşının düğününden koşuyor

Travis Kelce, Taylor Swift’in Dublin’deki Eras Tour konserine katılmak için grup arkadaşının düğününden koşuyor

Bu onun adamı!

Travis Kelce, grup arkadaşı Clyde Edwards-Helaire’in Kaliforniya’daki düğününden Pazar gecesi kız arkadaşı Taylor Swift’in İrlanda’nın Dublin kentindeki Eras Tour konseri için kalabalığın arasına katılmak üzere koştu.

Pop yıldızı Aviva Stadyumu’ndaki üçüncü gecesi için sahneye çıktığında hayranlar, Kansas City Chiefs oyuncusunu VIP çadırında gördü.

Travis Kelce, grup arkadaşı Clyde Edwards-Helaire’in Kaliforniya’daki düğününe katıldıktan sonra Pazar günü Taylor Swift’in Dublin, İrlanda’daki Eras Turunda görüldü. tswiftrestor/X
Pop yıldızı Aviva Stadyumu’ndaki üçüncü gecesinde sahne alırken, VIP çadırında zorlu son görüldü. Kelly Farley/TikTok

34 yaşındaki Kelsey, programda aralarında Julia Roberts, Stevie Nicks ve “Bridgerton” oyuncusu Florence Hunt’ın da bulunduğu diğer ünlü konuklarla birlikte görüldü.

56 yaşındaki “Pretty Woman” yıldızı, Amerikalı futbolcuya karşı hassasiyeti nedeniyle rekor kıran tura katılmaktan oldukça mutlu görünüyordu. Her videonun bir hayranı vardır.

Üç kez Super Bowl şampiyonu, Cumartesi gecesi Edwards-Helaire’in Calabasas, Kaliforniya’da JoJo O’Connor ile olan düğününe katıldıktan sonra hanımına destek olmak için doğrudan uçağa atlamış olabilir.

Julia Roberts’la birlikte görüldü. Kelly Farley/TikTok
VIP çadırında “Bridgerton” dizisinin yıldızı aktris Florence Hunt da hazır bulundu. sadtwinkera/X
Hunt, Stevie Nicks’in yanında duruyordu. sadtwinkera/X

TMZ’den @thatgirlteex3 tarafından yayınlanan fotoğraf ve videolara göre, tören için siyah bir takım elbise ve elbise ayakkabıları giymiş, bunları gümüş zincir kolyeyle tamamlamıştı.

Kelsey, diğer düğün davetlileriyle birlikte dans pistinde bazı hareketler yaptı.

Dedikodu blogu Deuxmoi’ye göre, Edwards-Helaire’in büyük gününden önceki gece, zorlu son Tristan Thompson ve Leonardo DiCaprio ile aynı kulübe gitti.

Kelsey, Kaliforniya’dan uzun bir yolculuğun ardından Avrupa’ya geldi. TAS Hak Yönetimi için Getty Images
Cumartesi gecesi takım arkadaşının düğününe katıldı. thatgirlteex3/Instagram

Gece saat 1:30 civarında sıcak noktadan çıktıktan sonra Batı Hollywood, Kaliforniya’daki Bird Streets Club’ın önünde bir SUV’un arka koltuğuna yaslandı.

NFL oyuncusu, Swift’in 21-23 Haziran tarihleri ​​arasında Londra’daki üç gösterisine katıldıktan sonra geçtiğimiz hafta boyunca Avrupa’dan ileri geri seyahat ediyordu.

Wembley Stadyumu’ndaki yıldızlarla dolu hafta sonunda Kelsey’e Tom Cruise, Prince William, Sophie Turner, Paul McCartney ve daha fazlası gibi A listesindeki ünlüler de katıldı.

TMZ’den @thatgirlteex3’ün gönderilerine göre tamamen siyah giyiyordu. thatgirlteex3/Instagram
Dans pistinde görüldü. thatgirlteex3/Instagram

“Lover” şarkıcısının mekandaki son performansı sırasında NFL yıldızı, “I Can Do It With a Broken Heart” adlı geçiş skeçinde sahneye çıktı.

READ  Riley Keough, Elvis'in malikanesi Lisa Marie Presley'e açılıyor

Siyah takım elbiseli ve silindir şapkalı Kelsey baygın numarası yapan kız arkadaşını almak için dışarı çıktığında kalabalık heyecanını gizleyemedi.

14 kez Grammy Ödülü kazanan oyuncu, onu sahnenin ortasındaki kanepeye taşıdı ve yere oturttu.

Deuxmoi’ye göre Kelsey Cuma günü Batı Hollywood, Kaliforniya’daki bir gece kulübünde görüldü. JC Resimleri
NFL’nin Batı Yakası’na yaptığı kısa gezi, Swift’in geçen hafta sonu Londra’daki tüm gösterilerine katılmasının ardından geldi. TAS Hak Yönetimi için Gareth Cattermole/Getty Images

Arka planda iki dansçının yanında duran Kelsey, Swift’in elbisesini çıkarıp yüksek belli pantolonlu beyaz sutyenini giyerken bir sonraki şarkısına hazırlanmasına yardımcı oldu.

Eğlence dolu hafta sonunu anmak için sosyal medyada paylaşım yapan Kelsey’nin performansı pop yıldızını hayrete düşürdü.

Pazartesi günü erkek arkadaşının özel anını gösteren bir videonun yanına “@killatrav’ın Eras Turu’ndaki çıkışı karşısında hâlâ baygınlık geçiriyorum 🥰 Bu şovları asla unutmayacağım” diye yazdı.