Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, Travis Kelce ve Stevie Nicks ile Dublin’deki bir barı ziyaret etti

Taylor Swift, Travis Kelce ve Stevie Nicks ile Dublin’deki bir barı ziyaret etti

Doğu yakasındaki dalış barı, neredesin?

Taylor Swift, Pazar gecesi İrlanda’nın başkentinde verdiği Eras Tour konserinin ardından Travis Kelce ve Stevie Nicks ile Dublin’deki bir barda rahat bir gece geçirdi.

Çifte ve Nicks’e, Swift’in başarılı Avrupa turnesinin açılışını yapan Paramore ve Hacienda Bar’daki ekip üyeleri de katıldı.

Taylor Swift ve Travis Kelsey, Pazar gecesi Dublin’deki Eras turnesi gösterisinin ardından yerel bir bara gittiler. Mega
Çift, dansçı ve müzisyenler Stevie Nicks, Paramore ve Swift ile birlikte sahneye çıktı. Roger Wong/INFphoto.com

“Dün gece Taylor Swift’i tüm müzisyenler ve dansçılarla birlikte Hacienda Bar’da karşılamak harika.” Facebook’ta yazdı Pazartesi. “Superbowl Şampiyonu Travis Kelce ile efsanevi Stevie Nicks ve Paramore’a da hoş geldiniz demekten mutluluk duyuyoruz.”

Hacienda, grubun birlikte “gerçekten sıcak ve dostane bir gece” geçirdiğini paylaştı.

Bar, “Taylor ve arkadaşlarına gerektiği gibi rahatlama ve hak ettikleri zamanın tadını çıkarma fırsatını vermek için ‘olağan’ Hacienda fotoğrafımızı sipariş etmedik” dedi.

Grup Hacienda Bar’da keyifli vakit geçirdi. Hacienda Bar/Facebook
Bar, Facebook’ta “Taylor Swift’i tüm müzisyenler ve dansçılarla birlikte dün gece Hacienda’da ağırlamaktan büyük mutluluk duydum” diye yazdı. TAS Hak Yönetimi için Getty Images
Grup “gerçekten sıcak ve dostane bir gece” geçirdi. Erişim noktası

Sevilen mekanın sahibi Shay, sosyal medyada sık sık ünlü müşterileriyle fotoğraf paylaşıyor. Son zamanlarda VIP konuklar arasında Olivia Rodrigo, Ed Sheeran, Teddy Swims ve Kal Penn yer alıyor.

Hayranlar, 34 yaşındaki Swift ve arkadaşlarının dinlenmesi için güvenli bir alan yarattığı için bar sahibini övmek üzere gönderinin yorum bölümüne akın etti.

Bir Swift kullanıcısı, “Taylor’ın Dublin’deki en iyi bar deneyimini yaşadığı için çok heyecanlıyım” diye yazdı.

Bar, mahremiyetine saygı nedeniyle pop yıldızının fotoğrafını çekmediğini söyledi. Danny Mahoney/WYN Las Vegas/Mega
Bar, “Taylor ve arkadaşlarına gerektiği gibi rahatlama ve hak ettikleri zamanın tadını çıkarma fırsatını vermek için ‘olağan’ Hacienda fotoğrafımızı sipariş etmedik” dedi. TAS Hak Yönetimi için Getty Images

“Bu yüzden oraya gidiyorlar.” İkinci bir hayran garanti edilen mahremiyete dikkat çekti.

“Onlara bu kadar iyi davrandığınız ve rahat vakit geçirmelerine izin verdiğiniz için teşekkür ederiz!” Üçüncü bir netizen yorum yaptı.

Başka bir kişi “Vay canına, muhteşem bir geceye benziyor” diye ekledi.

Kelsey Swift Pazar günkü şovunda görünüşe göre onu şaşırttı. Analyagos/TikTok
Performansından sonra buluştular ve birlikte arenadan çıktılar. Analyagos/TikTok

‘Down Bad’ şarkıcısı bu hafta sonu Aviva Stadyumu’ndaki üç gösterisinden yeni çıktı.

READ  Pink Floyd'un kurucusu Roger Waters, Rusya'nın Ukrayna'daki savaşına yönelik tepkiler nedeniyle Polonya'daki konserlerini iptal etti.

Hayranlar, 34 yaşındaki Kelsey’nin önceki gece arkadaşının Kaliforniya’daki düğününe katıldıktan sonra Pazar günkü performansıyla Swift’i şaşırttığına inanıyorlardı.

Kansas City Chiefs oyun kurucusu, kız arkadaşının teklifini, diğer A listesindeki konukların arasında Nicks, 76, Julia Roberts ve “Bridgerton” oyuncusu Florence Hunt’ın da bulunduğu VIP çadırından izledi.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, 56 yaşındaki “Pretty Woman” oyuncusunu, internette yayılan bir videoda Kelce ile etkileşimi nedeniyle eleştirdi, ancak NFL yıldızı bu etkileşimden pek etkilenmemiş görünüyordu.

Swift, konseri sırasında Fleetwood Mac şarkıcısına tatlı bir saygı duruşunda bulundu. nessianxx/Twitter
Swift ve Nicks, 2010 Grammy Ödülleri’nde birlikte performans sergiledi. FİLM BÜYÜSÜ, SINIRLI

2010 Grammy Ödülleri’nde Nicks’le birlikte performans sergileyen Swift, Pazar günü şarkı sözlerinde rock ikonundan bahseden “Clara Bow” şarkısını söylemeden önce Fleetwood Mac şarkıcısını sahneden selamladı.

Seyircilere, “O benim bir kahramanım ve aynı zamanda her sırrımı anlatabileceğim biri ve asla kimseye söylemeyecek” dedi. “Yıllar boyunca bana gerçekten çok yardımcı oldu.”

Gösteriden sonra Swift ve Kelsey, Nicks ve arkadaşlarıyla bara gitmeden önce hayranların önünde yeniden bir araya geldi.