Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Microsoft, Starfield’ın çıkış tarihinden birkaç gün önce 1 ABD doları değerindeki Xbox Game Pass deneme sürümünü geri çekiyor

Microsoft, Starfield’ın çıkış tarihinden birkaç gün önce 1 ABD doları değerindeki Xbox Game Pass deneme sürümünü geri çekiyor

Microsoft, Starfield’ın piyasaya sürülmesinden sadece birkaç gün önce 1 $ / 1 £ Xbox Game Pass deneme sürümünü kaldırdı.

Bu yılın başlarında Microsoft, 1 ABD doları tutarındaki Xbox Game Pass Ultimate aylık denemesine son vereceğini doğruladı ancak abonelik fiyatındaki artışın ardından 1 ABD doları tutarındaki deneme, 14 günlük bir süre şeklinde geri döndü.

XGP 14 günlük deneme sürümünün Microsoft’tan kaldırıldığı tespit edildi Xbox Game Pass abonelik sayfası. Bu 14 günlük deneme, Microsoft’un Ağustos ayının başlarında Game Pass’in tam aylık 1 dolarlık deneme sürümünü kesmesinden sonra kalan tek deneme seçeneğiydi. IGN Microsoft’tan yorum istedi.

Bu, yalnızca Bethesda’nın uzay rol yapma oyununu oynamak için Game Pass’e geçmeyi ümit edenlerin artık PC’de bir ay için 9,99 ABD Doları / 7,99 ABD Doları, Xbox’ta bir ay için 10,99 ABD Doları / 8,99 ABD Doları veya 16,99 ABD Doları / 12,99 ABD Doları ödemesi gerektiği anlamına geliyor. Microsoft web sitesi üzerinden kaydolursanız 1 aylık Ultimate cihazı için. Paradan tasarruf etmek istiyorsanız Xbox Game Pass fiyat artışlarından nasıl kaçınabileceğinize dair IGN’in kılavuzuna göz atın.

Microsoft, Game Pass deneyimini sessizce geri çekmiş olsa da, yüksek profilli ve ticari açıdan önemli Starfield’ın yakında piyasaya sürülmesi göz önüne alındığında, bu pek de şaşırtıcı olmayan bir hamle. Game Pass abonelerinin ciddi oranda artması beklenen oyunda Microsoft’un pek çok avantajı bulunuyor. Microsoft, 1 dolarlık denemeden kurtularak Game Pass gelirini de artırıyor.

Yıldız alanı 1 Eylül’de dünya genelinde Xbox Series X|S ve PC’de yayınlanacak. bu arada, Yönetmen Todd Howard’la yaptığımız özel röportajımıza göz atın.

Wesley, IGN’in Birleşik Krallık Haber Editörüdür. Onu Twitter’da @wyp100 adresinde bulabilirsiniz. Wesley ile [email protected] adresinden veya gizli olarak [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.