Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mila Kunis ve Ashton Kutcher Ukrayna’da bağış toplama kampanyası başlattı

Mila Kunis ve Ashton Kutcher Ukrayna'da bağış toplama kampanyası başlattı

Mila Kunis ve Ashton Kutcher, Ukrayna’daki mevcut kargaşadan etkilenenlere yardım etmek için üzerlerine düşeni yapıyorlar.

Çift, Perşembe günü Hollywood’da duyurdu. Bir GoFundMe sayfası başlattılar Ülkedeki Rus işgalinin kurbanları ve bağışları 3 milyon dolara ulaşacak.

44 yaşındaki Kutcher, “Ukraynalıların cesaretine tanık olurken, güvenliği seçenlerin akıl almaz yüküne de tanık oluyoruz” dedi. Instagram’da paylaşılan video.

“GoFundMe aracılığıyla, bu bağış toplama, mültecilere yönelik insani yardım çabaları üzerinde anında bir etki sağlayacaktır.”

“İki Buçuk Adam” mezunu 38 yaşındaki karısının yanına oturdu ve Ukraynalı köklerinden bahsetti.

“Ben 1983 yılında Ukrayna’nın Chernivtsi şehrinde doğdum. 1991 yılında Amerika’ya geldim ve kendimi her zaman bir Amerikalı olarak gördüm. “Gururlu Amerikalı” diyen oyuncu klipte söyledi. Bu ülkenin kendim ve ailem için yaptığı her şeyi seviyorum. Ama bugün, Ukraynalı olmaktan asla gurur duymadım.

Ashton Kutcher ve Mila Kunis
Ashton Kutcher ve Mila Kunis, Ukrayna’daki mevcut kargaşadan etkilenenlere yardım etmek için bir GoFundMe sayfası başlattı.
GoFundMe / YouTube

Sonra Kutcher bağırdı, “Ukraynalı bir kadınla evlenmekten hiç bu kadar gurur duymadım.”

Kunis başka bir yerde, Rusya Devlet Başkanı Putin’in Ukrayna’ya yönelik saldırılarını “yıkıcı” olarak nitelendirdi. Bu dünyada insanlığa yapılan bu tür haksız saldırılara yer yok” dedi.

“That ’70’s ​​Show”da birlikte rol alan ve daha sonra 2015’te evlenen Kutcher ve Kunis, Ukrayna’nın yerinden edilmiş kişilere yönelik mülteci yardımını ve daha fazla insani çabayı destekleyecek olan GoFundMe sayfaları aracılığıyla 30 milyon dolar toplamayı hedefliyordu.

Çiftin 3 milyon dolarlık taahhüdü, Romanya, Macaristan, Polonya, Slovakya ve Moldova gibi ülkelerde güvenlik bulanlara barınak sağlayan AirBnB ve Flexports’a fayda sağlayacak.

7 yaşındaki Wyatt ve 5 yaşındaki Dmitriy’i Kutcher ile paylaşan Kunis, daha önce Ukrayna’ya yetişkin olarak dönmekten bahsetmişti. Net-a-porter.com ile 2017 röportajı.

Evimize gittik ve kapıyı çaldık çünkü gerçekten içeriye bakmak istedik. Ve [the new owner] “Hayır!” der gibiydi. Umursamadı. Dedim ki: Küçükken burada yaşardım ve ailem burada [with me]dedi o sırada. “Kapıyı bile açmadın. Tüm deneyim çok alçakgönüllüydü.”

READ  Kelly Clarkson, talk şovunu neden NYC'ye taşıdığını anlatıyor - Son tarih