Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Oscar adayları: Yellowstone’dan Kevin Costner, Batman’den Lady Gaga ve Zoe Kravitz

Eski aday: Daha önce Fearless'ta Jeff Bridges'le oynadığı performansla aday gösterilen Rosie Perez, aynı zamanda duyurulan ilk sunucu grubunun bir parçasıydı;  28 Şubat'ta New York'ta görüldü

Kevin Costner, Zoe Kravitz ve Lady Gaga Perşembe günü 94. Akademi Ödülleri’nde açıklanan ilk sunucular arasındaydı.

İlk listedeki üçlemeye Rosie Perez, Chris Rock ve popüler drama Minari için 2021 galasında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ını kazanan Güney Koreli aktris Yoon Yeoh-jung katılacak.

İlk sunucu partisinin lansmanı, Akademi Ödülleri’nin, gösterinin sekiz kategoriyi canlı yayınlardan çıkarma ve bu kabul konuşmalarından yalnızca “en dokunaklı ve duygusal anları” oynatma kararı konusundaki tartışmalara karışmasıyla geliyor. Hollywood Muhabiri.

Oscar yapımcıları Will Packer ve Shayla Cowan, ilk sunucu setini duyurdular ve 27 Mart’taki törenden önce daha fazlası gelecek.

Packer yaptığı açıklamada, “Filmler bize dünyanın her yerinde ilham veriyor, eğlendiriyor ve birleştiriyor” dedi. Bu yılki gösterinin tam hedefi bu ve filmin gücünü kutlamamıza ve yılın en iyi filmini onurlandırmamıza yardımcı olmak için Oscar sahnesine katılacak ilk yıldız takımını ağırlamaktan heyecan duyuyoruz.

Akademi Ödülleri’nin geçen yılın En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Erkek Oyuncu kazananlarını bu kategorileri açıklamak için geri getirmesi adettendir, ancak Nomadland için kazanan Frances McDormand’ın mı yoksa Baba için sürpriz bir galibiyet alan Anthony Hopkins’in mi olduğu henüz bilinmiyor. Bu yıl geri dönecek.

Costner, 1990’larda Dances With Wolves ile En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi ve En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödüllerini aldı ve şu anda popüler Paramount Network Western dramasında rol alıyor. Sarıtaş.

Ünlü milli parkın sınırındaki büyük bir çiftliğin sahibinin yanı sıra bir Kızılderili rezervi ve yırtıcı arazi geliştiricileri rolünü oynuyor.

Yetenekli grup: Chris Rock, yayınlanması için çok ihtiyaç duyulan bazı komedileri sağlayacak;  2020'de Pasadena'da görüldü

Geçen yılın kazananı: Yoon Yeoh Jung muhtemelen destekleyici kategorilerden birini açıklayacak;  Nisan 2021'de görüldü

Yetenekli grup: Chris Rock, yayına çok ihtiyaç duyulan komediyi sağlayacak, Yoon Yoo Jung ise muhtemelen destekleyici sınıflardan birini açıklayacak.

Lady Gaga, bu yıl Ridley Scott’ın suç draması House Of Gucci’deki Patrizia Reggiani rolüyle epey konuşuldu.

Film bir yetişkin draması için başarılı olmasına rağmen, karışık eleştiriler aldı ve birçoğu filmi zorlayıcı buldu, diğerleri ise çok ihtiyaç duyulan kampı kaybettiğini düşündü.

Gaga, performansıyla diğer ödül kurumları tarafından aday gösterildi, ancak rolü A Star Is Born’daki beğenilen rolü kadar övülmedi.

Kravitz’in Robert Pattinson’ı aynı adı taşıyan suç savaşçısı olarak oynadığı The Batman’in bu haftaki vizyona girmesi bekleniyor.

Kara filmden etkilenen bir süper kahraman filminde, daha çok Catwoman olarak bilinen Selina Kyle olarak rol aldı.

TV Revival: 1990'larda Dances With Wolves ile En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterilen ve En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödüllerini alan Costner, şu anda popüler Paramount Network Western draması Yellowstone'da rol alıyor.

TV Revival: 1990’larda Dances With Wolves ile En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterilen ve En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödüllerini alan Costner, şu anda popüler Paramount Network Western draması Yellowstone’da rol alıyor.

Kaçırılan: Lady Gaga, bu yıl Ridley Scott'ın suç draması House Of Gucci'deki Patricia Reggiani rolüyle çok konuşuldu.  Film bir yetişkin draması için iyi performans göstermesine rağmen, karışık eleştiriler aldı ve birçoğu filmi stresli buldu, diğerleri ise çok ihtiyaç duyulan kampı kaybettiğini düşündü;  Adam Driver ile görüldü

Kaçırılan: Lady Gaga, bu yıl Ridley Scott’ın suç draması House Of Gucci’deki Patricia Reggiani rolüyle çok konuşuldu. Film bir yetişkin draması için iyi performans göstermesine rağmen, karışık eleştiriler aldı ve birçoğu filmi stresli buldu, diğerleri ise çok ihtiyaç duyulan kampı kaybettiğini düşündü; Adam Driver ile görüldü

Gişe rekorları kıran: Kravitz'in Robert Pattinson'ı kukuletalı bir suçlu olarak oynadığı Batman'in bu haftaki vizyona girmesiyle gişe rekorları kıran bir film olması bekleniyor.  Kara filmden etkilenen bir süper kahraman filminde daha çok Catwoman olarak bilinen Selina Kyle olarak rol aldı.

Gişe rekorları kıran: Kravitz’in Robert Pattinson’ı kukuletalı bir suçlu olarak oynadığı Batman’in bu haftaki vizyona girmesiyle gişe rekorları kıran bir film olması bekleniyor. Kara filmden etkilenen bir süper kahraman filminde daha çok Catwoman olarak bilinen Selina Kyle olarak rol aldı.

Perez, Jeff Bridges’in karşısındaki Fearless’taki destekleyici rolüyle eski bir Akademi Ödülü adayı ve en son süper kahraman filmi Birds Of Prey’de rol aldı.

READ  Astrolog Susan Miller her burç için 2024 tahminlerini açıkladı

Bu, Chris Rock’ın Saw Spiral dizisindeki son büyük rolüydü ve muhtemelen yayına izleyici dostu bir komedi de ekleyecek.

Güney Kore’de popüler olan Yoon, geçen yıl aralarında Olivia Colman, Glenn Close ve Amanda Seyfried’in de bulunduğu önemli bir grup aday arasından sürpriz bir şekilde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazandı.

Filmde, Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındıktan sonra düşük ücretli tarım işlerinde çalışmaya zorlandıktan sonra kendi çiftliğini kurmayı hayal eden Koreli bir göçmenin annesi olarak rol alıyor.

Süper Kahraman Geçişi: Son zamanlarda süper kahraman filmi Birds Of Prey'de yer aldı

Süper Kahraman Geçişi: Son zamanlarda süper kahraman filmi Birds Of Prey’de yer aldı

Sol Saha Seçimi: Chris Rock'ın son büyük rolü, Testere serisinin devamı olan korku filmi Spiral'deydi.

Sol Saha Seçimi: Chris Rock’ın son büyük rolü, Testere serisinin devamı olan korku filmi Spiral’deydi.

American Breakup: Minari'de, ABD'ye taşındıktan sonra düşük ücretli çiftlik işlerinde çalışmaya zorlandıktan sonra kendi çiftliğini kurmayı hayal eden Koreli bir göçmenin annesi olarak genç yıldızlar.

American Breakup: Minari’de, ABD’ye taşındıktan sonra düşük ücretli çiftlik işlerinde çalışmaya zorlandıktan sonra kendi çiftliğini kurmayı hayal eden Koreli bir göçmenin annesi olarak genç yıldızlar.

Oscar ödülleri, sunucuların duyurduğu gibi izleyicilerin yayındaki tartışmalı değişiklikleri görmezden geleceğini umabilir.

Hollywood Muhabiri Salı günü, yayının sekiz kategoriyi canlı yayınlardan çıkaracağını ve bunun yerine önceden sunacağını yazdı.

Kabul konuşmaları kayıt altına alınacak, ancak konuşmaların sadece “en etkili ve duygusal anları”na yer verilecek, bu da özel “duygusal anlar” içermeyen konuşmaların tüm yayınlardan kaldırılıp kaldırılmayacağı sorusuna yol açacaktır. birlikte veya birlikte.

Bu kazananların Oscar’lara katılan büyük yıldızların galibiyetlerini görmemeleri de mümkündür, çünkü ABC onları daha sonra kırmızı halı kapsamı için sendeleyerek getiriyor.

Kabul konuşmasından alıntılar tiyatrodaki ekranlarda oynatılacaktır.

Akademinin, ABC’nin talebi üzerine, sosyal medyada bir öfkeli gönderi fırtınasına yol açan değişiklikleri yaptığı söyleniyor.

Yellowstone serisi yalnızca stan Avustralyada.