Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mitchell Trubesky, Kenny Beckett’ı bir hafta daha geciktirebilir mi?

Mitchell Trubesky, Kenny Beckett'ı bir hafta daha geciktirebilir mi?
Mitch Trubesky ve Çelikçiler Bu hafta Perşembe Gecesi Futbolu’nda Brown ile karşılaşmak için Cleveland’a gidecek. (AFP/Don Wright)

Mitchell Trubesky ile arasındaki farkın yılı bufalo faturaları Pittsburgh Steelers’ın beklediği kadar üretken değildi. Yavaş başlangıç, Trubisky’nin arkasında oturduktan sonra bir yıldıza dönüşeceği umudunu paramparça etti. Josh Allen Geçen sezon.

İki oyunda Trubisky, 362 yard, iki touchdown ve bir müdahale için paslarının yüzde 59.3’ünü tamamladı. Oyunda önemli bir artı eksikliği bariz. Trubisky, geçen yardalarda 29. sırada ve sadece 16 yarda itildi. Bazı uygun silahlara rağmen, Steelers’ın saldırısı sadece piyade gibi görünüyordu.

Ama yolda umut var… belki.

Steelers hayranları çoktan aradı Çaylak çaylak Kenny Beckett için ikinci haftanın ilk turunda, Trubisky başlangıç ​​oyunlarını üretemezse Beckett’in üçüncü haftada ilk çıkışını yapma şansı var. Pickett sağlam bir başlangıç ​​yaptı, ancak bu, gerçek oyunlar başladığında başarıyı garanti etmiyor.

[Watch Thursday Night Football on Prime Video: Sign up for a 30-day free trial]

Öte yandan, Cleveland Browns Bir süre sonra geri dönmek için sabırsızlanıyorum sefil çöküş 2. Haftada New York Jets’e karşı Brown’ın hücumu mağlubiyetle iyi sonuç verdi, bu yüzden Trubisky’yi kontrol altına alabileceklerini kanıtlamak savunmaya kalmış.

Steelers ve Browns 3. Haftada “Friday Night Football” maçına çıkarken Yahoo Sports en son haberleri, analizleri, sonuçları ve güncellemeleri takip ederken takip edin.

READ  Steve Kerr, Warriors'ın Stephen Curry Şampiyonasını kazanmasını istedi