Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

MLB Söylentileri: ‘İnanç Büyüyor’ Freddy Freeman, kilitlenmeden sonra Braves ile yeniden imzalamayacak

MLB Söylentileri: ‘İnanç Büyüyor’ Freddy Freeman, kilitlenmeden sonra Braves ile yeniden imzalamayacak

Major League Baseball’un sahibinin dayattığı kapatma, kullanıma hazır işlemleri ve serbest oyunculuğu dondurmuş olabilir, ancak bu, lig ve MLB Oyuncuları Birliği’nin onaylarsa ve ne zaman onaylarsa, takımların ne yapmak istediğine dair ara sıra söylentilerin ortaya çıkmasını engellemedi. yeni bir anlaşma. Toplu iş sözleşmesi.

Aşağıda, geniş beyzbol dünyasından Salı gününün dedikodularını, haberlerini ve gözlemlerini bulabilirsiniz.

cesur Freeman’dan taşınabilir mi?

İlk sezonun ilk yarısındaki en büyük sürprizlerden biri, Atlanta Braves ile ilk serbest oyuncu arasındaki ilerleme eksikliğiydi. Freddy Freeman yeni bir sözleşmede.

Freeman, Braves’in geçen sonbaharda Dünya Şampiyonasını kazanmasının ayrılmaz bir parçası olmasına rağmen, oyunun etrafında, franchise efsanesinin Atlanta’ya geri dönmeyebileceğine dair büyüyen bir his var gibi görünüyor. sadece geçen hafta, Braves efsanesi Chipper Jones, kilitlenme kaldırıldığında Freeman’ın başka bir yere bakabileceğine olan inancını dile getirdi.. Salı günü, ESPN’den Buster Olney, “Freeman’ın Atlanta dışında bir yere ineceğine dair artan bir inanç” olduğunu bildiriyor. Olney, bir yöneticiden bir beklentiye yer verdi:

“Şüpheliyim [the Braves] Bir alternatif bulmak için hızla hareket edecek ve konuşmanın ötesine geçmek için ilerleyecektir.”

Freeman’ın altı yıllık bir anlaşma istediği bildiriliyor. Braves, 135 milyon dolarlık beş yıllık bir teklifle yanıt verdi. Karşılaştırma adına, Paul Goldschmidt Katıldıktan sonra 130 milyon dolar değerinde beş yıllık bir anlaşma imzaladı Louis Kardinalleri 2019’da – ve bu, serbest oyunculuğa girmeden önceydi.

Freeman’ın serbest oyuncu olduğu ve aradan üç yıl geçtiği düşünülürse, Freeman’ın en tepede 5 milyon dolardan daha fazla değere sahip olduğu anlaşılır.

kasım ayında geriCBS Sports, Atlanta’dan ayrılmaya karar verirse Freeman ile ilgilenebilecek beş takımı vurguladı. Bu grup dahil Los Angeles Dodgers, Teksas korucularıve New York Yankee’leri.

Braves’e gelince, onlar için ticaret yapmakla ilgilendiklerini zaten ifade ettiler. Auckland Atletizm ilk temel adam Matt Olson. Atlanta bu cephede peşinde başarısız olursa, Genel Müdür Alex Anthopoulos imzalamaya odaklanabilir. Anthony Rizzo geçici bir araç olarak.

Her iki durumda da, Freeman’ın Braves ile olan koşusu için hayal kırıklığı yaratan bir son olurdu. Beyzbol-Referans tahminlerine göre, franchise ile 12 sezonda 138 OPS+ ve 43 Değiştirme Üstünde Galibiyet kazandı.