Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

MLB Wild Card: Phillies, Braves’i Nick Castellanos ve David Robertson’ın arkasında yendi

MLB Wild Card: Phillies, Braves'i Nick Castellanos ve David Robertson'ın arkasında yendi

ATLANTA – Nick Castellanos sağ elini muzaffer bir şekilde kaldırdı ve ilk kaleyi çevrelerken biraz pompaladı. Sığınakta, takım arkadaşları biraz gitmişti.

Philadelphia’da serbest oyuncunun büyük ilavesi için zorlu bir ilk sezon oldu, ancak tüm baskı ve tüm gerilim, Çarşamba öğleden sonra sıcak Georgia güneşinin altında bir vuruşla azaldı.

Castellanos’un bir aydan uzun süredir ilk bahsi, iki sekizinci galibiyetle sekizinci sırada iki kez playoff, Velez ve Zach Wheeler, Atlanta Braves karşısında 3-1’lik büyük bir galibiyet aldı.

Homer Castellanos’un sezonun dokuzuncusu, 30 Haziran ve 113 maçtan bu yana ilk kez oldu.

Kurallarla ilgili tepkisi, onun için tam olarak ne kadar katartik olduğunu söyledi.

Sığınaktaki tepki, meslektaşlarının ne kadar destekleyici olduğunu gösterdi.

Teknik direktör Rob Thompson, “Sığınakta elektrik vardı çünkü herkes çekiyor” dedi. “Başından geçenleri biliyorlar ve umursadığını biliyorlar ve bu yüzden onu önemsiyorlar. Gerçekten çok güzeldi.”

Wheeler harikaydı. Yedi vuruş yaptı ve beşinci vuruşta iki galibiyetle Orlando Archia için sadece bir hata kaymasına izin verdi. Sağ elini kullanan hiçbir şey kesmedi ve yediyi vurdu, ancak Phillies sekizinci sırada üç için bir araya gelene kadar kaçışsız bir destek arıyordu.

Castellanos Colin McHugh’u arkaya aldığında Wheeler gizli basamaklardaydı.

Wheeler, “Nick gerçekten iyi bir vurucu,” dedi. “Biraz mücadele etti, ama bence insanlar onu olduğundan daha fazla abartıyor. Ona gerçekten bakarsanız bizim için çok güçlü bir vurucuydu. Evin içinde büyük bir yerde koştuğunu görmek güzeldi.”

Castellanos’un Phillie olarak en büyük vuruşu, JT Realmuto oyunu bitirecek potansiyel bir çift oyun topu yapmasaydı gerçekleşmezdi. Realmuto topa vurmadan önce Rhys Hoskins, Charlie Morton’a ve Alec Bohm’a karşı McHugh’a karşı yürüdü. İlk başta çağrıldı. Phillies meydan kazandı.

READ  Dodgers, Dave Roberts'ı üç yıllık uzatmayla imzaladı

Thompson, “Ne oyun,” dedi. “Reece koşuyor. Boehmer vuruyor. JT, oyuna devam etmek ve Caste’e evinde büyük bir başarı şansı vermek için onu durduruyor. Bu onun için büyük bir başarıydı.”

Liderlik ile, Thompson onları bitiş çizgisine getirmek için bullseye içindeki tüm doğru ipuçlarını çekti. Seranthony Dominguez sekizinci için iki galibiyet aldı. Jose Alvarado yarıyı bitirmek için tehlikeli Matt Olson’ı emekli etti. Sonra, hâlâ mavi Chicago Cubs çizmeleri giyen yeni satın alınan David Robertson geldi ve flop oldu.

Robertson, 2019 ve 2020’de Phillies ile birlikteydi, ancak iki yıllık 23 milyon dolarlık bir serbest oyuncu sözleşmesiyle şehre geldikten ve sağ dirseğini incittikten sonra sadece yedi kez forma giydi. 37 yaşında, ameliyat ve zorlu rehabilitasyondan sonra geri döndü ve sonunda Phillie olarak ilk kez kurtarmaya geldi.

Nasıl hissettiği sorulduğunda Robertson, “Doğrusunu isterseniz, kesinlikle daha iyi oldu. Geçen sefer buradayken çok zorlu yürüyüşler yaptım ve takıma bir tane koymak iyi geldi. sıkı oynadı, savaştı ve kazandı.” Bugün muhteşem.”

Feliz, yolculuğunu 5-1’de tamamladı. Perşembe gecesi taze yüzlerle (Noah Sendergaard oynayacak) eve geliyorlar ve 56-48’lik bir skor yapıyorlar. NL’nin üçüncü ve son joker yerine hükmediyorlar.

Kimse eve, yolculukta 11 isabet ve beş RBI olan Castellanos’tan daha iyi gelmiyor.

“Sanırım yavaş yavaş daha az şey yapmaya ve doğru sahada bir temel vuruşla mutlu olmaya çalışıyorum” dedi. “Bence bu benim için iyi bir başlangıç ​​noktası. Beklentileri yavaş yavaş bırakın ve oyunun size gelmesine izin verin.”

Ve kuralların etrafındaki o duygusal yolculuk ve sığınak arkadaşlarından aldığı selamlar hakkında…

Castellanos, “Gerçekten çok mutlu oldum” dedi. “Şahsen benim için elbette harika bir duyguydu ama daha da önemlisi Phillies’in ona ihtiyacı vardı. Bu takımda gerçekten özel insanlara sahibiz ve günün sonunda isteyebileceğiniz tek şey bu.”

READ  Andrew Benintende, Yankees ile takas oldu

Eh, bu ve verimli bir takas için son tarih ve playoff şansı.

Castellanos, son tarih eklemeleri hakkında, “Burada kazanmanın beklenti olduğuna dair bir mesaj gönderiyor.” Dedi. “Eklenmek yerine insanların kulüpten ayrıldığı son tarihlerin bir parçası oldum. İçeri giren adamları kurduğunuzda iyi hissettiriyor.

“Yaptığımız eklemelerin yanı sıra (Jean Segura ve Brice Harper) geri dönüşüyle, isteyebileceğimiz en iyi tarih buydu. Henüz tüm silindirlere ulaşmadık ve playoff yarışmasındayız. ilginç olmalı.”

Phillies Talk’a abone olun: elma podcast | Google uygulamalar | spotify | dikişçi | Madde 19 | YouTube’da izleyin