Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NBC, 57 yıllık ücretsiz TV yayınının ardından Days of Our Lives’ı Peacock Wall’un arkasına taşıyor

NBC, 57 yıllık ücretsiz TV yayınının ardından Days of Our Lives'ı Peacock Wall'un arkasına taşıyor

NBC’de uzun süredir devam eden TV dizisi hayatımızın günleri 57 yıl aradan sonra televizyon yayınını bırakıp sadece Peacock’da yayın yapacak, Ağ Çarşamba günü açıklandı. Değişiklik, daha önce şovu ücretsiz olarak yayında izleyebilen hayranların, şovun kurgusal kasabası Salem’de daha sonra ne olacağını görmek için akış hizmeti için ödeme yapmak zorunda kalacakları anlamına geliyor. yeni bölümleri hayatımızın günleri 12 Eylül’de başlayacak.

“Büyük bir yüzdeyle hayatımızın günleri İzleyiciler zaten dijital izliyor ve bu hareket, yayındaki şov için sadık bir izleyici tabanı oluşturmamızı sağlarken, aynı zamanda ortaklar ve tüketiciler için canlı ve hızlandırılmış bir programlama fırsatıyla ağın gündüz teklifini artırmamızı sağlıyor” dedi. NBCUniversal Televizyon ve Akış. Basın bülteni.

Değişiklik, TV programcılığından yalnızca yayıncılığa başka bir kahramanı getiriyor. Nisan ayında Disney katılacağını duyurdu. Yıldızlarla Dans Disney Plus’a31. sezon çarşamba günü söylendi 19 Eylül’de vizyona girecek. NBC aslında bir dizinin iki sezonuna giriş yaptı. hayatımızın günleri Spinoff başlıklı Salem’in Ötesinde tavus kuşu üzerinde.

Açıklama: NBCUniversal’ın sahibi olan Comcast, aynı zamanda Vox Media’nın da yatırımcısıdır. kenarana şirket.

READ  Rebel Wilson, moda tasarımcısı Ramona Agruma ile çıktığını söyledi