Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

4 Ağustos 2022 Perşembe günü kaba burç ile üç burç

YourTango

Ay Akrep burcuna geçtiğinde çevremizle çok uyumlu hissedebiliriz; Empati seviyemiz yüksektir. Tanıdığımız biri kendini iyi hissetmiyorsa, hissedeceğiz. Olumsuz bir şey alırsak, onu özümseriz ve bu bizi endişeli veya stresli hissettirir.

Bunun başında gelen şey, bu arada Bu hassas durumdayızbiz de tüm resmi kirleten ve etrafımızdaki tüm karanlık enerjileri yakalayacağımızı söyleyen Ay kare Plüton’un yanındayız.

İlişkili: 1-7 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında burç için haftanın her şanslı günü

4 Ağustos 2022, pasif eylemler veya kötü davranış; içine düşmeyeceğiz kötü şans Ya da arkadaşlar aldanır… Ancak biz aklımızda kalırız ve günün tüm sorunları burada yatar.

Olumsuz, karanlık düşünceler düşünmeye başlayamayabiliriz, ancak gün geçtikçe daha endişeli ve gergin hissettiğimizi fark edebiliriz. Bu, Akrep ay döneminde kare ay Plüton’un doğrudan deneyimidir.

Duygularımız da konuya göre değişebilir, yani sağlığımızda bir sorun olduğundan korkabiliriz ya da aşırı duyarlılığı tamamen farklı bir yöne götürüp emeğimizin karşılığını alamayacağımızı ya da kendimize bir şey yapmadığımızı hayal edebiliriz. yanlışlıkla bir hata yapmış olabilir.

İlişkili: 2022 Ağustos ayı için her aylık burç