Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NCIS: Hawaii hayranları dizinin iptal edilen ‘acımasız’ sona ermesine kızdı

NCIS: Hawaii hayranları dizinin iptal edilen ‘acımasız’ sona ermesine kızdı

NCIS: Havai Hayranlar, dizinin nasıl bittiğini gördükten sonra dizinin iptal edilmesinden yakınıyor.

Geçen ay, CBS’nin uzun süredir devam eden diziyi iptal etmesinden kısa bir süre sonra ortaya çıktığı ortaya çıktı. AsilNCIS gösterisini iptal etme kararı aldı. Karar izleyiciler tarafından hafife alınmadı.

İptalin zamanlaması (dizinin üçüncü sezonunun bitmesine iki hafta kala), özellikle dizinin tatmin edici bir sonuç vermeyeceğinden endişelenen hayranları kızdırdı.

Polisiye dizi finalinin 7 Mayıs Pazartesi günü yayınlanmasıyla birlikte, bölümün dev bir uçurumda sona ermesiyle bu korkular gerçeğe dönüştü.

*Spoiler devam ediyor – uyarıldınız*

Bölüm, Jane (Vanessa Lachey) için sürpriz bir parti şeklinde ana grup için bir tür uğurlama içerdiğinde her şey iyi gidiyor gibi görünüyordu.

Sam (LL Cool J), Ernie (Jason Anton), Jesse (Noah Mills), Lucy (Yasmine El Bustami) ve Kai (Alex Tarrant) gibi karakterlerin hepsi işe dönmeden önce kadeh kaldırırken görülüyor.

Ancak bölüm burada bitmiyor.

“NCIS: Hawai’i” karakterleri serinin finalinde içki keyfi yapıyor (CBS)

Ek bir sahnede Jane eve döndüğünde eski öğretmeni Maggie’yi (Julie White) uğursuz bir mesajla beklerken buluyor: “Janie, bundan sonra bir içkiye ihtiyacın olabilir.”

Teaser, dizinin iptal edilmesinden dolayı zaten üzgün olan hayranları kızdırdı çünkü Maggie’nin Jane’e ne söyleyeceğini asla bilemeyeceklerdi.

Hayal kırıklığına uğramış bir hayran, “#NCISHawaii, sezon kısaltılıp iptal edildikten sonra böyle bitmedi” diye yazdı ve bir diğeri şunu ekledi: “WTH böyleydi!!!” Bu taraftarlara karşı çok acımasızca.

“Yapılması gereken bir şeyi bitirdiğinizde herkes yoluna devam eder ama iş bitmez!! Ben bir hayran olarak diziden ayrılamam, her zaman bundan sonra ne olacağını merak edeceğim.

READ  Prens Harry ve Meghan Markle taç giyme töreninde "kaosa" neden olabilir

Kızgın bir hayran, “Hayranları bu belirsizlikle bırakmak kesinlikle yanlış, en azından sorunun cevabıyla birlikte geri getirin” dedi.

Vanessa Lachey, NCIS: Hawai’i’de Jane Tennant rolünde (CBS)

Ancak bazı hayranlar dizinin yenilenmesi için mücadele etme konusunda heyecanlıydı ve şunları yazdı: “Mutlu son üzücü olacak, neredeyse teslimiyet ve kabullenme olacak ama… gerilim bizi savaşmaya devam etmeye motive ediyor çünkü #NCISHawaii’nin hikayesi öyle değil bunun gibi.” Bitti, söylenecek daha çok şey var, savaşalım! #SaveNCISHawaii.”