Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Neil Druckman, Naughty Dog’un bir sonraki oyununun “bugüne kadarki en heyecan verici oyun” olduğunu söylüyor

Neil Druckman, Naughty Dog’un bir sonraki oyununun “bugüne kadarki en heyecan verici oyun” olduğunu söylüyor

Naughty Dog eş başkanı Neil Druckman, geliştiricinin bir sonraki oyununun “şimdiye kadarki en heyecan verici oyun olabileceğini” ve “oyuna ilişkin ana akım algıyı yeniden tanımlayabileceğini” iddia etti. İçeride konuş röportaj Bugünkü şirket stratejisi toplantısıyla birlikte yayınlanan açıklamada, şimdiden birkaç tanesinin geliştirilmesine yardımcı olduktan sonra Naughty Dog’da yeni bir rüya projesi üzerinde nasıl çalıştığını anlatıyor.

Druckman, video oyunu endüstrisine olan takdir arttıkça ilgisizlikten daha fazlasını istemeye doğru geçişin HBO’nun The Last of Us TV uyarlamasının büyük başarısıyla temsil edildiğini söylüyor. Gösterinin ilk sezonunun “oyuncularla oyuncu olmayanlar arasındaki uçurumu kapatacağını” umarak, “oyunu öne çıkardığı ve sunduğu zengin ve sürükleyici deneyimleri gösterdiği” için övgüde bulundu.

Şimdi, Naughty Dog’un şu anda açıklanmayan bir sonraki oyununun aradaki farkı kapatma çabalarını daha da artıracağı iddia ediliyor. “Bu vizyon beni yalnızca mevcut projemiz açısından değil, aynı zamanda küresel bir izleyici kitlesine hitap edecek daha geniş oyun potansiyeli açısından da heyecanlandırıyor. Bu yeni oyunun, özellikle The Last of Us’ın başarısından sonra yankı bulduğunu görmek beni heyecanlandırıyor, çünkü bu ana akım oyun algısını yeniden tanımlayabilir.”

The Last of Us Multiplayer’ın iptal edilmesinin ardından yapılan yorumların ardından Naughty Dog’un “iddialı, yepyeni bir tek oyunculu oyundan daha fazlası” üzerinde çalıştığı doğrulandı. Onlardan biri olabilir Sonuncumuz 3Neil Druckman da üçüncü filmin konseptine dair bir fikrinin olduğunu duyurdu. Ancak bu muhtemelen Naughty Dog’un henüz yayınlayacağı şey olmayacak. Yeni bir fikri mülkiyet bir seçenek olsa da bazı hayranlar hâlâ stüdyonun bir Jak & Daxter oyunuyla köklerine dönmesini arzuluyor.

Druckmann’ın yorumları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi ve duygularınızı aşağıdaki yorumlarda paylaşın.