Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Netflix, Resident Evil dizisini ilk sezonun ardından iptal etti

Netflix, Resident Evil dizisini ilk sezonun ardından iptal etti
Fotoğraf: Netflix

Son tarih bir Netflix canlı şovunu ortaya çıkardı Vampir Dizi ilk sezonunun ardından yayından kaldırıldı. Yayın hizmeti Değil Capcom’un sevilen aksiyon ve korku filmi serisinin ikinci sezonunu sipariş etmek için.

Resident Evil, Netflix’te ilk ona girmesine rağmen sadece üç hafta sonra en çok izlenen diziden çıktı. Eleştirmenler Rotton Tomatoes’da %55 verdi ve seyirci puanı %27 idi. içinde Nintendo Life hakkında burada kendi incelememizDiziye “canlı aksiyon uyarlamaları dünyasında bir başka hata” adını verdik.

“Hem yeni gelenleri hem de eski hayranları memnun etme çabası içinde, küme düşme ile gerçekten bağlı kalmıyor. Oyunlardaki ikonik anlara yeniden bağlanma, gaziler için kesinlikle harika, ancak yeni gelenler için suları bulandırmaktan biraz daha fazlasını yapıyor. Öte yandan, dizinin oyunların genel anlatımından uzaklaşma konusundaki ısrarı, gazilerin bu kayıp ve kafa karışıklığından açıkçası uzaklaşacakları anlamına geliyor.”

Netflix, popüler bir diziye dayalı bir canlı uyarlamayı bir sezondan sonra ilk kez iptal etmedi ve muhtemelen son da olmayacak.

Bu haber hakkında ne hissediyorsunuz? Netflix’te Resident Evil’in ilk (ve şimdi yalnızca) sezonunu izlemek için cesareti topladınız mı? Aşağıda bir yorum bırakın.

READ  Natasha Liu Bordizzo, Ahsoka'da Star Wars' Sabine Wren'i oynayacak