Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

New York Knicks’ten Cam Reddish, omuz ayrımı nedeniyle sezon için yaptı

New York Knicks'ten Cam Reddish, omuz ayrımı nedeniyle sezon için yaptı

New York Knicks forvet kamera kırmızımsı Takım Perşembe günü sağ omuzda bir ayrılıkla sezonun geri kalanında olmadığını açıkladı.

Kaynaklar ESPN’e Reddish’in iyileşme programının altı hafta olacağını, bu nedenle 2022-23 sezonu öncesinde işten tam bir yaz alması bekleniyor.

22 yaşındaki Reddish, All-Star arasından bu yana Knicks’te büyüyen bir rol oynadı ancak Pazartesi günü Sacramento Kings’e karşı düşerek omzunu incitti.

Reddish, bu yaz New York ile sözleşmesini uzatmak için görüşmeye hak kazanacak. Knicks – 28-38 ve üç maçta galibiyet serisi yakaladı – çaylak uzatma görüşmeleri öncesinde Reddish’e iyi bakmayı umuyordu, ancak şimdi normal sezonun son 16 maçını kaçıracak.

Reddish, birkaç takımın onu almak için Atlanta Hawks ile anlaşma yapmasının ardından 10 Ocak’ta Knicks’e ticari bir anlaşmayla geldi.

Knicks, 2022 ilk tur draft hakkını Charlotte Hornets ve forvet üzerinden takas etti. Kevin Knox II İkinci turda Reddish, Solomon Hill ve 2025 için Hawks’a.

2019 draftında 10. sıradan seçilen Reddish, yetenekli genç kanat oyuncularından oluşan yoğun nüfuslu bir kadro tarafından engellendi. Bu sonuçta ona sözleşmeyi uzatmak için hiçbir rol veya yol bırakmadı – ve Falcons bunu taşımayı bir öncelik haline getirdi. Knicks ile takastan önce Reddish sayı (11.9), şut yüzdesi (%40) ve serbest atış yüzdesi (%90) kariyer rekorları kırdı. Geçen sezonki %26’dan bu sezon üç atışla %38’e ulaştı.

Reddish, Knicks ile 15 maçta 14.3 dakikada 6.1 sayı ortalaması tutturdu. Pazar günkü Los Angeles Clippers galibiyetinde 17 sayıyla Knick’in en iyi performansını sergiledi.