Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

New York Times Strands Today: 27 Mayıs Pazartesi için İpuçları, Spinogramlar ve Cevaplar

New York Times Strands Today: 27 Mayıs Pazartesi için İpuçları, Spinogramlar ve Cevaplar

Strands, New York Times’ın yepyeni günlük gizemidir. Klasik kelime aramadan daha zor olan bu bulmacayı çözmek için keskin bir göze ihtiyacınız olacak.

Wordle, Connections ve Mini Crossword gibi Strands’ın da çözülmesi bazı günler biraz zor olabilir. Zaman zaman biraz yardıma ihtiyaç duymak utanılacak bir şey değil. Eğer takılıp kaldıysanız ve bugünkü Strands bulmacasının cevaplarını bilmeniz gerekiyorsa, aşağıdaki çözülmüş bulmacaya göz atın.

Strands nasıl oynanır?

All Strands bulmacaları, harflerden oluşan bir ızgarada gizlenmiş “anahtar kelimeleri” bulma hedefiyle başlar. Kelimeleri oluşturmak için sürükleyerek veya tıklayarak harfleri değiştirin; Onaylamak için son harfe çift tıklayın. Doğru kelimeyi bulursanız harfler mavi renkle vurgulanacak ve artık seçilemez.

Konu kelimesi olmayan bir kelime bulursanız yine de faydalıdır! Bulduğunuz, en az dört harf uzunluğundaki her üç ilgisiz kelime için bir ipucu alacaksınız; anahtar kelimelerden birinin harfleri ortaya çıkacak ve bunları çözmeniz gerekecek.

Izgaradaki her harf anahtar kelimeleri temsil etmek için kullanılır ve çakışma yoktur. Her karakter bir kez ve yalnızca bir kez kullanılacaktır.

Her bulmaca, bulmacanın konusunu tanımlayan ve tahtanın iki karşıt tarafına dokunan özel bir kelime (veya kelimeler) olan bir “spangram” içerir. Uzantı grafiğini bulduğunuzda sarı renkle vurgulanacaktır.

Amaç çok fazla ipucu kullanmadan bulmacayı hızlı bir şekilde tamamlamak olmalıdır.

Bugünün Strands bulmacası için ipucu

Bugünkü konumuz “Bunun Üzerine Makarna”

İşte size yardımcı olabilecek bir ipucu: İtalyan yemeği.

Strand’ın Cevapları Bugün

New York Times

Bugün Spanggram

Konuyu anlamanıza ve bulmacanın geri kalanını kendi başınıza çözmenize yardımcı olabilecek taslağı vererek başlayacağız:

Bugünün şubelerinin cevapları

Hala cevaplara ihtiyacınız varsa, bulmacanın geri kalan anahtar kelimeleri şunlardır:

  • tüp
  • kaset
  • ekli
  • sarmal
  • tesadüf
  • teker
  • papyon

Editörlerin tavsiyeleri


READ  10 yılda 2 milyar dolar kazanan The Elder Scrolls Online'ın yöneticisi, MMO'nun kesinlikle "başarılı canlı servis oyunlarından biri" olduğunu bilmenizi istiyor.