Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tempur-Pedic soğutmalı yatak kabı Anma Günü’nde 2.999 dolara ulaştı – tam da sıcak bir yaz için tam zamanında

Tempur-Pedic soğutmalı yatak kabı Anma Günü’nde 2.999 dolara ulaştı – tam da sıcak bir yaz için tam zamanında

Anma Günü yazın resmi olmayan başlangıcını işaret ediyor ve güneşli sezona hazırlanmanın Tempur-Pedic soğutma yatağında büyük bir indirimden yararlanmaktan daha iyi bir yolu var mı? O kadar tasarruf edebilirsiniz Tempur-Pedic’teki Tempur-Breeze LuxeBreeze yatağında 2.999 dolar Bu büyük kapanış satışında. Daha da iyisi, Tempur-Pedic, yatağı kodla satın aldığınızda 300 $ değerinde yatak aksesuarları sunuyor 300 bedava.

Tempur-Pedic yatakların büyük bir hayranıyım; Tempur malzemesinin sağladığı üstün basınç tahliyesinin savrulmayı ve dönmeyi azaltmaya yardımcı olduğunu düşünüyorum. Sıcak uyuyanlar için en iyi yataklardan biri olan LuxeBreeze yatak, Tempur köpüğün özel peluş desteğini korurken ısıyı vücudunuzdan uzaklaştırmak için tasarlanmış bir soğutma modelidir. Hafızalı köpüklü yataklarda sıcak uyuma eğilimindeyseniz, burada durum böyle olmayacak.

Unutulmaması gereken bir nokta: Bu son bir satış olduğundan, size uymadığı takdirde yatağı iade edemezsiniz. Öte yandan, yine de 10 yıllık garantiye ve ücretsiz beyaz eldiven teslimatına sahip olacaksınız. Bu indirim Tempur-Pedic soğutma yatağından büyük bir pay alıyor ancak bütçeniz biraz daha düşükse genel Anma Günü yatak satış kılavuzumuza göz atabilirsiniz.

Dikkate alınması gereken en iyi Anma Günü yatak satışlarından daha fazlası

READ  Humane'nin Ai Pin giyilebilir cihazının fiyatı 699 dolar ve 2024'ün başlarında gönderilecek