Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Night Country – Issa Lopez ve Barry Jenkins devraldı

Night Country – Issa Lopez ve Barry Jenkins devraldı

Solda: Issa Lopez (Fotoğraf: NALIP için Vivien Killilea/Getty Images), Sağda: Barry Jenkins (Fotoğraf: Jesse Grant/Getty Images)

Sol: Issa Lopez (fotoğraf: NALIP için Vivien Killilea/Getty Images), Sağda: Barry Jenkins (Fotoğraf: Jesse Grant/Getty Images)

HBO’nun yeni bir sezon yayınlamasının üzerinden üç yıldan fazla zaman geçti. gerçek dedektifnick piezoZamanın ruhunu yakalayan Latto True Crime Antolojisi. Ve şu anda her yerde bulunan “zaman düz bir dairedir” şakalarından, cesur izleme görüntülerinin nefes nefese takdirinden ve franchise’ı Cthulhu mitosuyla ilişkilendirmeye yönelik çılgınca girişimlerden 8 yıl uzakta olsak da, dizi bazı gizemleri koruyor – en azından eylem Mahershala Ali ve meslektaşlarının 2019’daki üçüncü seyahatlerinde yaptıkları tutarsız ama ilginç program

Şimdi seri geri dönebilir gibi görünüyor, Ali’nin eski teğmenlerinden birinin başında. Teslimat süresi Raporlar HBO, görünüşe göre, muhtemelen başlıklı serinin yeniden canlandırılması veya olası bir şekilde bölünmesi için hazırlanıyor. Gerçek Dedektif: Gece Ülkesi– hangi kafa olacak Kaplanlar korkmuyor Yazar/Yönetmen Issa Lopez ve Ay ışığıBarry Jenkins.

HBO başkanı Carrie Bloys olsa da diziyle ilgili ayrıntılar saklanıyor davranmak Son zamanlarda, ağın “araştırma çalışması merceğinden karanlık zaman, hafıza, kayıp vb.Oynat. Teslimat süresiVe Lopez dizinin pilot bölümünü yazıp yönetecek ve yapımcılığını üstlenecek, Jenkins ise baş yapımcı olarak görev yapacak. (Oscar kazananı epeyce çalışıyor Son zamanlarda televizyonda. Son filmiyle Emmy’ye aday gösterildi Yer altı tren yolu.)

Lopez, 2019 gibi filmlerle ABD pazarlarına yeni girmeye başlamasına rağmen, yıllardır Meksika’da romancı ve film yapımcısı. kaplanlar. Daha önceki kariyer geliştirici etki göz önüne alındığında gerçek dedektif Zaman zaman içerik oluşturucular için mevsimler olmuştur – ve çeşitli dönemlerde diziye nasıl bölücü tepkiler olmuştur –Burada aldığım karşılamayı görmek ilginç olurdu.

Herhangi bir gönderi hakkında henüz bir haber yok, varsa, Pizzolatto bu zincirle olacak. Yakın zamanda 2021 filmi Jake Gyllenhaal’ın senaryosunu kaleme aldı. kuyruklu yıldız.

READ  Jimmy Fallon, 'Tonight Show'da zorlu çalışma ortamı iddiaları nedeniyle çalışanlardan özür diledi