Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nihai Turks ve Caicos Villa Tatili

Nihai Turks ve Caicos Villa Tatili

Siz ve Long Bay Beach’in güzel kumları, gündüzleri parıldayan turkuaz deniz ve geceleri mehtaplı su.

Sadece siz ve yaklaşık 9.000 metrekarelik alan, büyük, muhteşem bir sahil villası

Dünyanın en iyi lüks otellerinden birinin arka kapınızın hemen dışında olduğunu asla bilemezsiniz.

Bunlar Turks ve Caicos’ta Shore Club Estate VillalarıBir tatil yerinin baş tacı, pandemi sonrası her yerde en çok aranan konaklama yerlerinden biridir.

Gezginler, alan ve mahremiyetin lüksüne kesin bir prim veriyor ve Turks ve Caicos Adaları gibi hareketli destinasyonlardaki lüks villalara giderek daha fazla ilgi duyuyorlar.

Ancak villaların çoğunda Shore Club tesisi bulunmamaktadır.

Bu havuza “Dünyanın En Instagramlanabilir Havuzu” adı verildi.

Görüyorsunuz, her iki dünyanın da en iyisi: Günlerinizi, özel havuzları, geniş banyoları ve şık mutfakları, jakuzileri, açık hava duşları ve tasarım olanakları olan dört, beş veya altı yatak odalı sahil villalarından birinde geçirebilirsiniz. ve hatta ana yatak odalarında saunalar.

Her villanın spa küvetli kendi görkemli özel havuz alanı vardır.

VIP havaalanı transferleri, havaalanına hızlı geliş ve gidiş, karşılama barı ve şampanya, diğer ikramlar ve özel uşak gözetiminde günlük temizlik dahildir.

Asla ayrılmak istemeyeceğiniz, türünün tek örneği lüks bir sahil villasıdır.

Turks ve Caicos Villası
Shore Club Turks and Caicos’ta bir villa.

Ama sonra sen Daha öte Instagram ile ünlü havuz manzarası, birinci sınıf mutfağı ve Karayipler’in en iyi spa merkezlerinden biri ile beş yıldızlı, muhteşem Shore Club, villanın kapılarının hemen dışında yer almaktadır. 7-24 otel hizmeti, otel konsiyerji ve olası her seçeneğe bakan uşağınız var.

Burada dikkat çekici olan şey, villanın nasıl bu kadar harika, zevkli bir şekilde özel hissetmeyi başardığı, ancak aynı zamanda arzulanan hiçbir şeyi bırakmayan lüks tesis erişimi sunmasıdır.

Detaylara gösterilen özen, tasarım kadar olağanüstü.

Kendi deneyiminizi yaratabilirsiniz: özel plaj lounge alanınızın inzivasının keyfini çıkarın ya da özel havuzunuzda tembellik yapın ya da Sui-Ren’de suşinin ya da Almond Tree Restaurant’ın büyülü manzarasında kahvaltının tadını çıkarın. Yeraltı garajınızdan çıkıp Grace Bay’deki restoranlardan birinde yemek yiyebilir veya muhteşem Prive ile lüks bir yatta gün geçirebilirsiniz.

READ  Çin Uygur Türklerine Vizyon Oluşturabilir mi?

İkincisi, herhangi bir Shore Club villa tatili için vazgeçilmezdir: Prive, lüks lüks yatlarda tam donanımlı günlük kiralama deneyimlerinde uzmanlaşmış veya şirketten Caryn Pescopi’nin dediği gibi, “Biz bir uzantıyız. Bu yaşam tarzının villaları.

Tüm bunlar, siz Providenciales’e varmadan önce, tatil yerinize vardığınızda ve tercihlerinizi, villanın nasıl döşenmesini istediğinizi ve nasıl bir güzergah istediğinizi sorduğunuzda başlayan bir Turks ve Caicos villa tatili oluşturur. Uşakınızın yardımıyla iyileşmek istiyorum.

Açıkçası, gerçekten her iki dünyanın da en iyisi.

Villaların bir sanat formu olduğu yerde, Shore Club’ın villaları Turks ve Caicos’un en iyisidir.

Ayrıca ziyaret edin Shore Club Turks ve Caicos Villaları.