Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Stardew Valley 1.6 güncellemesi eski bir hayran teorisinin geçerliliğini doğruluyor

Stardew Valley 1.6 güncellemesi eski bir hayran teorisinin geçerliliğini doğruluyor

Ekran görüntüsü: Söz konusu maymun

bazı Stardew Vadisi Oyunun yaratıcısı Eric Baron'un Twitter'da ürünleri soldan sağa toplamanın sağdan sola toplamaya göre daha hızlı olduğunu doğrulamasının ardından hayranlar bugün haklı olduklarını hissediyorlar. Görünüşe göre bu hata, 2016'daki lansmanından bu yana oyunda mevcut olduktan sonra nihayet düzeltilecek.

2022'den bu yana Stardew Vadisi Hayranlar 1.6 güncellemesini bekliyor. Biraz zaman geçmesine rağmen büyük güncellemeyi biliyoruz – yeni içerik eklemek, eski hataları düzeltmek ve oyunda değişiklik yapmayı kolaylaştırmak –PC'ye 19 Mart'ta geliyor. (Bundan sonra bir noktada konsollarda ve telefonlarda mevcut olacak.) Etkinliğin öncesinde Baron şunları paylaşıyor: Yama notları ve alıntılar Hayranlar günleri 1,6'ya kadar saydığında ne beklenebilir? Yaklaşan değişiklik, birçok oyuncunun başından beri şüphelendiği şeyi doğruluyor.

12 Mart'ta Barron bir fotoğrafı tweetledi 19 Mart'taki 1.6 güncellemesine dahil edilecek bir yama notu görünüyor. Basitçe şunu belirtir:

  • Soldan sağa hasat etmenin sağdan sola hasattan daha hızlı olmasına neden olan bir hata düzeltildi

eğer sen bir değilsen Stardew Vadisi Oyuncu, bunun ne anlama geldiğini anlamayabilirsin. Bir şeyleri bir yönden toplamakta diğer tarafa göre kesinlikle daha hızlıydı. Önemli olan ne?

Peki, için Yıllar ve yıllar şimdi Hayranlar var Paylaşılan videolar Bu doğru gibi görünüyor ancak Barone veya önceki yama notları tarafından %100 doğrulanmadı. Bu nedenle bazı hayranlar bunun daha hızlı olduğuna tam olarak ikna olmadılar ve animasyonun nasıl hasat edildiğine bağlı olarak farklı göründüğünü varsaydılar. Ama hayır! Mahsullerin soldan sağa doğru hasadı biraz daha hızlıydı ve bu uzun süredir devam eden bir hatadan kaynaklanıyordu.

Bu hatanın oyunda çıkışından bu yana mevcut olup olmadığı sorulduğunda, Baron dedi ki“Bildiğim kadarıyla evet.” Daha sonra popüler yaşam simülasyonu oyununun yaratıcısı bunun neden olduğunu açıkladı. Barron, “Sol taraftaki hasat animasyonu olması gerekenden 100 milisaniye daha uzundu” dedi. Şimdi sağdan sola hasat j olacakSoldan sağa olabildiğince hızlı olunbiten bir Stardew Vadisi Komplo teorisi Neredeyse on yıldır ortalıkta olan.

Yakında, 19 Mart'ta 1.6 sürümü geldiğinde, yöneliminiz ne olursa olsun tüm oyuncular için hasat işleminin aynı hızda olacağını bilerek artık hepimiz uyuyabiliriz. Sonunda.

.

READ  Ash, Pikachu ve daha fazlasını içeren Pokemon Palworld modeli ortaya çıktı