Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nintendo, Mario için yeni seslendirme sanatçısını açıkladı

Nintendo, Mario için yeni seslendirme sanatçısını açıkladı

Nintendo, ağustos ayında uzun süredir Mario seslendirme sanatçısı Charles Martinet’in artık Mario’yu seslendirmeyeceğini açıklamıştı. Super Mario Bros. fragmanlarında Mario için farklı bir seslendirme sanatçısının olacağı yönündeki spekülasyonlar arasında, Harika bir şekilde Nintendo, Martinet’in oyunda Jumpman’ın sesi olmayacağını da duyurdu ve hayranlar yeni sesin kim olduğunu merak etti. Aylarca süren araştırma, spekülasyon ve çevrimiçi ortamdan sonra Nintendo, Genshin Impact seslendirme sanatçısı Kevin Afghan’ın Mario’nun yeni sesi olduğunu doğruladı.

Nintendo, “Seslendirme sanatçısının adı Kevin Afghani” diyor. Dedektif oyunu Mevcut durumda.

Al-Afghani, Super Mario Bros’ta hem Mario’yu hem de Luigi’yi seslendireceği için ne kadar heyecanlı olduğunu bugün bir tweet ile duyurdu. Merak etmek.

“Super Mario Bros. Wonder’da Mario ve Luigi’yi seslendirdiğim için inanılmaz gurur duyuyorum. Beni Çiçek Krallığı’na davet ettiği için Nintendo’ya teşekkür ederim.”

Afgan’ın çalışmaları arasında yukarıda adı geçen Genshin Impact’teki Arnold, Dragon Ball R&R’daki Raditz ve Detective and General kısa filmi ve Secret History of Cuphead kısa filmindeki Grunt yer alıyor.

Süper Mario Kardeşler. Wonder, 20 Ekim’de Switch’e özel olarak yayınlanacak. Mario, yayınlanmadan önce derginin son sayısının kapağında yer aldı. Dedektif oyunuözel Super Mario Bros. yayın merkezimizde oyunun yapımına ve daha fazlasına dalıyoruz. Merak etmek. İşte içinde bulacağınız hikayelerden bazıları:


Super Mario Bros. fragmanlarındaki Mario’nun Afgan sesini beğendiniz mi? Şu ana kadar yayınlandı mı acaba? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!