Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Özet: Sonic Superstars için incelemeler geldi

Özet: Sonic Superstars için incelemeler geldi
Resim: Sega

Sonic Superstars önümüzdeki hafta çıkıyor ve eğer kaçırmışsanız, hâlâ Nintendo Switch inceleme kodunu bekliyoruz.

Nintendo Life’ın incelemesini beklerken, bir dizi farklı bulguyu içeren bu özeti bir araya getirdik. Push Square’deki meslektaşlarımız zaten kararlarını verdiler, o yüzden oradan başlayacağız ve diğer bazı görüşlerle devam edeceğiz.

Kutuyu itin 6/10

“Yeni sanat tarzı, büyük ölçüde fantastik film müziği ve katmanlı seviye tasarımında beğenilecek pek çok şey olduğundan bunu kesinlikle solo bir deneyim olarak tavsiye edebiliriz. Ancak, bir veya iki arkadaş ekleyin ve her şey hızla karışır.”

Ijen 7/10

“Sonic Superstars’ın ilginç ve kötü tavsiye edilmiş yeni fikirlerin bir karışımı var, bu da onu eğlenceli bir Sonic oyunu haline getiriyor ancak tam anlamıyla bir Süper oyun değil.”

VG247 3/5

“Sonic Superstars, temel misyonunda başarılı oluyor. Şimdiye kadar yapılmış en iyi platform oyunlarından bazıları olan 2D Sonic oyununun temelini yeniden yaratıyor. Ne yazık ki, üzerine eklenen yeni öğeler bir şekilde etkileniyor veya gözden kaçırılıyor.”

Oyun trendi 9/10

“Sonic Superstars, 2D platform oyunlarının sunabileceği en iyi şeylerden bazılarını temsil ediyor. Ustalık için bolca alan sunarken sürekli sürprizler içeriyor. Oyun baştan sona ve sonrasında eğlenceli.”

Tanrı takıntılıdır 6,5/10

“Sonic Superstars’ın başa çıkması gereken pek çok sinir bozucu unsuru var. Gerçek aşamalarda gezinmek genellikle çok eğlencelidir, ancak sıkıcı bölüm sonu canavarı dövüşleri ve sürekli mini oyunlarla uğraşmak çabuk eskimeye başlar. Sonic’i seven bir arkadaşınız varsa , muhtemelen ana hikayeyi birlikte oynayarak harika vakit geçireceksiniz.”