Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nintendo Switch 2 için yeni sızıntılar hayati teknik özellikleri ortaya çıkarabilir

Nintendo Switch 2 için yeni sızıntılar hayati teknik özellikleri ortaya çıkarabilir

Switch’in takibi her gün olduğu kadar kaçınılmaz olsa da varlığı da öyle Sonunda bu hafta başında resmileşti. Aynı zamanda, yıllardır olmasa da aylardır ekran boyutları, kontrol cihazı değişiklikleri ve diğer ince ayrıntılar hakkında çok az sızıntı gördük. ama bugün, Robot gövdesi Montajlıdır Temel özellikler ve lansman penceresiyle ilgili sızıntılar.

Artık Switch’in devamı niteliğindeki modelin, adı ne olursa olsun, 8 inçlik bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Bunu daha önce de duymuştuk12GB LPDDR5X RAM ile geliştirilmiş ışın izlemeyi desteklemek için DLSS’yi kullanan, Sık sık söylenti Nvidia Tegra T239, 256 GB dahili depolama alanı. Ayrıca Mart 2025’te yayınlanmasının hedeflendiği ve orijinal Switch oyunlarıyla hem fiziksel hem de dijital uyumlu olacağı söyleniyor. Sızıntılar ayrıca dahili mikrofonların ve ek depolama için hızlı microSD kartlara geçişin de yapıldığını iddia ediyor. Bunlardan herhangi biri doğru mu? Seçtiğiniz Tanrıya sorun.

Devamını oku: Nintendo Switch 2 hakkında bildiğimiz her şey

Yeni sızıntılar, Pokémon Centro Leaks sızıntı hesabı tarafından toplanan çeşitli kaynaklardan geliyor ve sürekli büyüyen hikaye koleksiyonuna katkıda bulunuyor.

Bu bilgilerin çoğu, Nintendo ile birlikte çalıştığı teknoloji şirketleri arasında donanım nakliyesi sırasında yapılan bazı ilginç geçmiş kontrollerinden, sevkiyat takibinden ve gümrük verilerinden geldi. Bu LiC tarafından yapılan iddia Famiboard’larda bilgiler Centro Leaks’teki profesyonel sızıntıcılar tarafından güvenilir olarak değerlendiriliyor.

Eğer tüm bunlar doğruysa, teknolojik olarak mevcut neslin büyük konsollarının “gerisinde” kalacak ancak çok yakın grafikler sunabilecek yeni bir taşınabilir konsol öneriyor. Switch 2’nin, Tegra T239 tarafından desteklenen dock’a bağlandığında 4K çözünürlükte çalışabilmesi öneriliyor. Kompakt ve güçlü mobil çip.

READ  AMD Ryzen 7000, Ryzen 9 7950X CPU'ların 230W'da 95 °C'ye kadar, 120W'da Ryzen 5 7600X'in 90 °C'ye kadar çalıştığı bildiriliyor

Bu, SwitchBoy Pro Ultra XL’in yakın zamanda piyasaya sürüleceği yönündeki diğer spekülasyonlara katılıyor. Manyetik Joy Cons’u içerecektir.

Veya bunların hepsi tamamen saçmalık olabilir. Bunu öğrenmeden önce adil olacağız, çünkü Haziran ayındaki Nintendo Direct’in cihazdan hiç bahsetmemesi planlanıyor, bu da eğer gerçekleşirse yaz ortasına kadar uygun bir tanıtım duyurusunun burada olmayacağı anlamına geliyor.

.