Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nintendo Yamaları Krallığın Çoğaltma Hatalarının Gözyaşları

Nintendo Yamaları Krallığın Çoğaltma Hatalarının Gözyaşları

Bir sürü bağlantı

resim: Nintendo | kotaku

Nintendo yeni güncellendi Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları 1.1.2 sürümüne yükseltildi ve şirketin resmi yama notları bundan bahsetmese de, kullanıcılar kötü şöhretli (ve kullanışlı!) birkaç oyun yineleme hatasının kaldırıldığını bildirdi.

Haberdar olduğumuza göre, Birkaç yöntem bulundu oyuncular için Birçok kaynağa ve öğeye kolayca erişmek için oyunda ve hatta yığın güçlendirmeleriancak görünen o ki en azından bazıları artık yamanın bir parçası olarak gitmiş.

Sadece Nintendo’nun resmi notlarını hatırlayın:

Sürüm 1.1.2 (25 Mayıs 2023’te yayınlandı)

Ses hata düzeltmeleri

– Belirli durumlarda sesin çok yüksek ses düzeyinde oynatılmasıyla ilgili bir sorun düzeltildi.

Ek düzeltmeler

– “Derinliklerde Kamera Aksiyonu” ana görevinde oyuncuların belirli bir noktanın ötesine geçememesine neden olan bir sorun düzeltildi. Güncellemeyi indirmek, oyuncuların bu noktadan sonra devam etmelerini sağlayacaktır.

– Oyun deneyimini iyileştirmek için çeşitli sorunlar ele alındı.

Nintendo’nun belirsiz yama notlarına alışkın olan herkes buna şaşırmayacaktır, ancak “oyun deneyimini geliştirmek için ele alınan birden çok sorun” satırı kesinlikle çok fazla zemin kapsayabilir.

Kullanıcılar bu Reddit dizisinde rapor veriyor Çoğaltmadaki aksaklıkların çoğu artık işe yaramadı, dahili testimiz ise özellikle süzülmenin de etkilendiğini buldu.

Görünüşe göre bu böceklerden her gün daha fazlası keşfediliyor, henüz yakalanıp yakalanmadıklarını bilmiyoruz. herkes Bazıları yamalandı veya oyunda istismar edilmeyi bekleyen bazı tespit edilmemiş yalanlar varsa. Ancak bu geçici çözümleri kullanmak sizin için hayatı kolaylaştırdıysa ve bunu yapmaya devam etmek istiyorsanız, hala vaktiniz varsa (o zamana kadar yapmadıysanız) konsolunuz/oyununuz için otomatik güncellemeleri devre dışı bırakmak isteyebilirsiniz. Bunu okudun, çok geç kalmış olabilirsin, üzgünüm!)

READ  Hideo Kojima, iki hafta boyunca Metal Gear Solid Boss ile savaşmak istedi