Mayıs 30, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nissan Stadyumu hava durumu politikasına bakın

Taylor Swift bu hafta sonu Nashville’e geri döndü – ve o sadece olabilir Fırtına?!

“Anti-Kahraman” yıldızı, Tennessee Titans’ın en büyük müzik mekanı ve Music City’nin açık hava evi olan Nissan Stadyumu’nda cuma, cumartesi ve pazar günleri performans sergiliyor. Basın saati itibariyle, Ulusal Hava Durumu Servisi, Nashville’de çoğu Cuma günleri yağmur yağacağını tahmin ediyor, sabahları %80 olasılıkla yağmur ve 14:00’ten sonra gök gürültülü fırtınalar.

Konser organizatörleri ve mekan organizatörleri her hava durumunu farklı şekilde ele alıyor ve Nissan Stadyumu fırtınayla ilgili ertelemelere karşı bağışık değil. Gösteri zamanında fırtınaların şehir merkezine yuvarlanmasının Swifties için ne anlama geldiğini tanımlayalım.

Yağmur yağarsa…?

Tüm yağmur veya şimşek? Gösteri devam ediyor. Cep telefonlarını ve diğer değerli eşyaları su hasarından korumak için yanınıza bir yağmurluk ve birkaç plastik poşet alın. Nissan Stadyumu, bilet sahiplerinin stadyuma şemsiye getirmesine izin vermiyor.

Nashville’de Taylor Swift: Bir IRA Turu Almadan Önce Bilmeniz Gereken Her Şey

Eğer fırtınalar…?

Sahnenin sekiz mil yakınına yıldırım düşerse, mekan konseri durdurmalı ve seyircilere mekana sığınmalarını söylemelidir. Sekiz mil içinde 30 dakika yıldırım düşmemesinin ardından gösteri kaldığı yerden devam edebilir. Tören görevlileri çalışıyor Nashville Acil Durum Yönetimi Ofisi ve gösterinin ne zaman durdurulması gerektiğini belirlemek için Ulusal Hava Durumu Servisi.

Salonda bir koruma kararı başlarsa, bilet sahipleri stadyumun devasa ekranlarındaki talimatları takip etmelidir; güncellemeler Nissan Stadyumu üzerinden sosyal medyada da paylaşılabilir..

Bir konser müdavimi, mekanın koruma yönetmeliği sırasında stadyuma gelirse, organizatörler tam izin verene kadar arabada beklemelidir.

Taylor versiyonu: Taylor Swift, Nashville’de büyük bir reklamla dalga mı geçiyor? Hayranları öyle düşünüyor

Gösteri ertelenecek mi?

Orta Tennessee’deki Mayıs hava tahmini gibi, bunun için net bir cevap yok. Şiddetli hava bir şovu etkiliyorsa, karar vericiler personel, güvenlik ve tur rotası gibi faktörleri birkaçını değerlendirmek zorundadır.

READ  Kristen Bell, Netflix komedisinde rol alacak - The Hollywood Reporter

Garth Brooks, Nissan Stadyumu’ndaki 2021 gösterisini hava nedeniyle bir buçuk saatlik bir gecikmenin ardından ertelediğinde, daha sonra ertesi gece stadyumda oynamama kararının, mekanın “o düzeyde deneyim” sağlayıp sağlayamayacağına bağlı olduğunu söyledi. Titans Stadyumu oraya gelen insanlara verirdi”.

Peki ya trafik: Taylor Swift’in Nashville konserleri Nisan Stadyumu çevresindeki yolları kapattı

Brooks, aranın ardından “Bir şey yemek,” dedi. “Orada 70.000 kişi varken onları besliyorsunuz ve ertesi gün 70.000 kişiye daha yiyecek bulmanız gerekiyor. Bu imkansızdı. Sunucular mı? Olamaz. İnsanlar trafiği yönlendirecek mi? Sadece imkansız.”