Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Noel için tek başına seyahat eden 6 yaşındaki çocuk yanlış Spirit uçağına bindirildi

Noel için tek başına seyahat eden 6 yaşındaki çocuk yanlış Spirit uçağına bindirildi

FORT MYERS, Fla. (AP) — Noel tatili için Güneybatı Florida'daki büyükannesini ziyaret etmek üzere uçağa binen 6 yaşındaki bir çocuk, yanlış uçağa bindirildi ve kendini 260 mil uzakta Orlando, Florida'da buldu.

Büyükanne Maria Ramos Perşembe günü Philadelphia'dan ilk kez seyahat eden torununu karşılamak için Fort Myers'daki Southwest Florida Uluslararası Havaalanına geldiğinde ona Spirit Airlines uçağında olmadığı söylendi.

“Uçağın içinde uçuş görevlisinin yanına koştum ve ona 'Torunum nerede? Philadelphia'da sana teslim edildi mi?' diye sordum.” Kadın şöyle dedi: “Hayır, yanımda çocuğum yoktu Ramos.” Söylemek göz kırpma haberleri.

Daha sonra torunundan Orlando havaalanından indiğini bildiren bir telefon aldı.

Spirit Havayolları yaptığı açıklamada çocuğun Orlando'ya giden bir uçağa uygunsuz bir şekilde bindirilmesine rağmen her zaman bir havayolu çalışanının bakımı ve gözetimi altında olduğunu söyledi. Açıklamada, hata fark edilir edilmez havayolunun aileye bilgi verdiği belirtildi.

Açıklamada, “Tüm misafirlerimizin taşınmasının güvenliğini ve sorumluluğunu çok ciddiye alıyoruz ve dahili bir soruşturma yürütüyoruz” denildi. “Bu deneyimden dolayı aileden özür dileriz.”

READ  Hisse senedi vadeli işlemleri, art arda yedi hafta boyunca büyük ortalamaların yükselmesinin ardından pek değişmedi: Canlı güncellemeler