Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Oklahoma-Texas maç skoru: Canlı maç güncellemeleri, kolej futbolu skorları ve bugünün Red River karşılaşmasının önemli anları

Oklahoma-Texas maç skoru: Canlı maç güncellemeleri, kolej futbolu skorları ve bugünün Red River karşılaşmasının önemli anları

Texas, Red River tarihindeki en kötü gol kaybı olmak için hızlı tempoda Oklahoma’yı 42-0 önde götürüyor. Longhorns oyun kurucu Quinn Ewers, Oklahoma savunmasını parçaladı, 289 yard için 31 pasın 21’ini ve üç çeyrek boyunca dört touchdown’ı tamamladı. Geri koşan Bijan Robinson’ın 130 yard koşusu ve kendine ait iki touchdown’ı var çünkü Sooners’ın topun her iki tarafında da cevapları yok.

Oklahoma, Wildcat’i Teksas savunmasına karşı çalıştırırken bir miktar başarı elde etti, ancak kırmızıya girerken dönüş yapmakta zorlandı. Sıkı son Brayden Willis seçeneği çalıştırırken 18 yarda yedi atış yaparken, alıcı Jalil Farooq ve arka Eric Gray birleşik 119 yarda vardı. Oyun kurucu Davis Bevel’in kariyerinin başlarında sadece 38 pas yardası var, sakatlık çaylak Dillon Gabriel’den kurtulmak için sefil bir çaba. Hiçbir acil oyuncunun ikiden fazla resepsiyonu yoktur.

Teksas’ın Oklahoma karşısındaki en büyük galibiyeti, 2005 ve 1941’de elde edilen 33 puandır. Şu anki 42 puanlık fark onu geçme yolundadır. Longhorns, Oklahoma’nın Teksas’a karşı en büyük zaferini gösteren 52 sayılık bir farka yakın.

Red River Showdown’dan canlı skorlar, güncellemeler, analizler ve önemli anlar için CBS Sports ile bağlantıda kalın.

READ  Dolphins yıldızının evinde yangın Southwest Ranches - NBC 6 Güney Florida