Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Oyuncular zaten yeni güvenlik kurallarına direniyor

Oyuncular zaten yeni güvenlik kurallarına direniyor

NFL, kalça düşürme mücadelesinden kurtulmaya kararlı. NFL Oyuncular Birliği bu harekete karşı çıkıyor.

Perşembe günü ligde lider Sendikanın muhalefetini görmezden geldiOyuncuların, oyunu daha güvenli hale getirmeyi amaçlayan değişikliklere her zaman direndiklerini anlatıyor.

Aslında öyleler.

Peter Kral için bir makale yazdı Spor Resimli Kasım 2010'da, 17 Ekim'de meydana gelen kasktan kaska bang-bang vuruşlarına ligin tepkisi hakkında: Steelers defans oyuncusu James Harrison Browns alıcısı Mohamed Masawi'dePatriots'un güvenliği Brandon Meriwether Ravens'te sıkı son Todd Heapve Falcons'un korner oyuncusu Donta Robinson Eagles alıcısı DeSean Jackson'da. Bunların hepsi yaklaşık 5 ila 10 dakikalık gerçek zamanlı olarak ortaya çıkıyor.

NFLPA, ligin savunmasız oyuncular için baş ve boyun bölgesine yapılan vuruşlara karşı kuralları daha agresif bir şekilde uygulama kararından hoşlanmadı.

Sendika başkanı Kevin Mawai, King aracılığıyla “NFL ofislerinde etekler çıkarılmalıdır” dedi.

O dönemde takımın sendika temsilcisi olan Steelers güvenlik görevlisi Ryan Clark, bunu “spor için üzücü bir gün” olarak nitelendirdi.

“Lig, James Harrison'ı kötü adam yaptı çünkü o, Yılın Savunma Oyuncusu ödülünü kazanmak için tam olarak oynadığı gibi oynadı.” [in 2008]Clark bunu King aracılığıyla söyledi. “Gördüğümüz şeyin, grevlerin gerçekliğine yönelik düşünülmüş bir tepki değil, grevlerin sonuçlarına yönelik ani bir tepki olduğunu düşünüyorum.”

Tarih farklı bir tablo çizdi. Oldukça tepkisel olan NFL, oyuncuların isteklerine rağmen oyuncu güvenliği söz konusu olduğunda proaktif olmaya çalışıyor.

Bu güne kadar devam ediyor. Kalça düşmesi alt bacakta ciddi yaralanmalara neden olur. Oyuncular pek umursamıyor gibi görünüyor.

Çok parası olan ve NFL sahibi olma yolunu karşılayamayan birinin, eninde sonunda, geçmiş günlerin kurallarını benimseyen yeni bir lig başlatacağına inanmamın sebeplerinden biri de bu. Oyuncular bunun için kayıt olacaklar. Hayran kitlesinin belli bir yüzdesi ona akın edecek.

READ  2022 SEC beyzbol takımı, program, sonuçlar, turnuva için TV süreleri

Doğru ya da yanlış, NFL ne kadar çok değişirse, birisinin eski usul vahşeti arzulayan oyunculara istediklerini vermeye karar vermesi de o kadar muhtemeldir. Kuşkusuz yeterli sayıda izleyici, hayatta kalmaya yetecek kadar para kazanma gücünü bulmak için eski tarz bir alternatifi benimseyecektir.

Ve hatta belki gelişebilirsiniz.