Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Önde gelen Türkler, Hull City’nin 30 milyon ஹ satın alımını tamamladı

Önde gelen Türkler, Hull City’nin 30 milyon ஹ satın alımını tamamladı

Hull City’nin Türk yayıncı Agun Iligali tarafından önerilen satın alma işlemi önümüzdeki “üç ila dört hafta” içinde tamamlanabilir.

Buna göre Gövde Canlı, Sözleşme şu anda ciddi bir soruşturma altında. Değerinin 30 milyon மில்லியன் civarında olduğu söyleniyor.

Ancak, kulübün satın alınması için uygun bir takdir alacağından emin olduğu söyleniyor. Bu, kulübün veya ailenin egemenliğine son verecekti.

Assam Alam, Premier Lig’den ihraç edildikten sonra 2010 yılında kulübü devraldı. Kulüpteki zamanı tartışmasız değildi.

2013 yılında kulübün adını Hull City Tigers ve daha sonra ulusal adı Hull Tigers olarak değiştirdi. Taraftarların güçlü muhalefetiyle karşılaştı ve sonunda FA planını reddetti.

Bu arada, sahada, Hull 2016’da tekrar zirveye yükseldi. Ancak Alam, sezon başlamadan önce teknik direktör Steve Bruce’u değiştirmediği için bir kez daha eleştirildi ve Leicester City’ye karşı açılış maçında sadece 12 kalifiye oyuncusu vardı. . Maçı 2-1 kazanacaklar. Aynı şey gelecek sezon da olacak, yeni teknik direktör Leonard Slutsky pek olası değil.


Beş yönetici, boş pozisyonlar açıldığında yeniden katılmak istiyor


2017 yılında nihayet kulübü satışa çıkardı. Ancak militan bir taraftarın yaşadığı aksiliklerin ve stadyumun sahipliğini çevreleyen belirsizliğin hiçbir şeyi kabul etmemenin nedenleri olduğunu söyledi.

Gelecekteki yeni sahibi kim?

Agün Ilıgalı, yayıncı, yapımcı ve girişimci olarak isim yaptı. TV8, TV8.5 ve prodüksiyon şirketlerinin sahibidir. Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Romanya, Macaristan, Brezilya, Kolombiya ve Yunanistan.

Türkiye’nin en güvenilir isimlerinden biri olarak kabul ediliyor ve eğlence ve medya endüstrisindeki en etkili 500 iş adamı listesine girdi. Variety Magazine tarafından.

İşinden uzak, büyük bir futbol hayranı ve Türk efsaneleri Fenerbahçe’yi destekliyor.

devamını oku: Premier Lig’in ilgisini çeken Hull, patron yıldızı kulüpte kalmaya çağırıyor

READ  Sinirli Türkler Avrupa Schengen vize reddini artırdı Haberler