Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

16 Mart 2024 Cumartesi burcunuz

16 Mart 2024 Cumartesi burcunuz

Ay uyarısı

Chicago saatiyle 23:15'ten sonra alışveriş yapmaktan veya önemli kararlar vermekten kaçının. Ay İkizler burcunda.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Çok fazla zihinsel enerjiniz var, bu yüzden coşkuyla dolusunuz. Bu kısa bir yolculuk için mükemmel bir gün. Komşularınız, kardeşleriniz ve akrabalarınızla yeniden bağlantı kurmak için çaba gösterin. Ayrıca yazma, öğrenme veya ders yapma konularında da ilerleme kaydedeceksiniz.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Finansal konularda kendinize oldukça güveniyorsunuz, bu yüzden her şeyi olduğu gibi anlatmaya hazırsınız. Kartları masaya koymanın zamanı geldi! Çok çalışmaya istekli olduğunuz açık; Ancak çok fazla, çok hızlı harcama konusunda dikkatli olun. boşver. Hızınızı artırın.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Bu sizin için mükemmel bir gün çünkü kendinizi şanslı hissediyorsunuz ve ayrıca kendinize güveniyorsunuz. Başkaları, özellikle de patronlar ve ileri gelenler üzerinde harika bir izlenim bırakmanıza şaşmamalı. Aynı zamanda seyahat etmeye ve dünyanızı genişletecek şeyler yapmaya heveslisiniz. Ah evet, evreniniz sizin sorumluluğunuzdadır!

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Patronlarınızla, ebeveynlerinizle ve yetkili kişilerle yapacağınız tartışmalar, özellikle de ödevinizi yaptığınız için iyi gidecek. Ayrıca, özellikle mali yardım veya ortak mülkiyet ve ortak sorumluluklarla ilgili düzenlemeler konusunda daha fazla araştırma yapmaya devam edebilirsiniz.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Takımlarla, kulüplerle ve gruplarla, özellikle de rekabetçi sporlarla olan etkileşimleriniz sizin için motive edici olacaktır. Ayrıca farklı kültürlerden ve farklı ülkelerden insanlarla konuşmaktan da keyif alacaksınız. Bir arkadaşınızın veya partnerinizin istediğinizi elde etmenize yardımcı olması çok muhtemeldir.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Artık çok çalışmaya hazır olsanız da dikkatli olmalısınız çünkü tüm kartlar elinizde değil. Tam tersi. Farkında olmanız ve başkalarıyla uzlaşmaya ve birlikte çalışmaya istekli olmanız gerekir. İdeal olanı herkesi mutlu edecek bir kazan-kazan çözümü bulmaktır. (Bunu yapabilirsiniz.)

READ  Epic Universe Tema Parkı Yüz Tanıma Teknolojisini Kullanıyor - The Hollywood Reporter

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün farklı bir şey yaparak motivasyon ve değişim arzunuzu tatmin edin. Aynı zamanda bugün çalışmaya ve daha iyi organize olmaya zaman ayıracaksınız. Neyse ki birisi size yardım edecek. Daha sonra işiniz bittiğinde, kutlamak ve eğlenmek için hak ettiğiniz fırsatı değerlendirebilirsiniz. Oh evet.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Bugün kendi çıkarlarınızı savunmakta hiçbir sorun yaşamayacaksınız, özellikle de bir şeyden, örneğin bir mirastan veya bir şeyin nasıl paylaştırıldığına dair adil payınızı savunmanız gerekiyorsa. Ayrıca çocukların refahı konusunda da endişeleniyorsunuz. Bütün bunlar yapıldıktan sonra rahatlayabilir ve sosyalleşebilirsiniz!

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Partnerler ve yakın arkadaşlarla yapacağınız tartışmalar bugün canlı ve yoğun geçecek çünkü her iki tarafın da söyleyecekleri ve söylemek niyetinde oldukları şeyler var. Ancak konu ev iyileştirmeleri veya ev eğlencesi olduğunda tüm kartlar sizde. Kararları vermekten çekinmeyin.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Bu hızlı tempolu bir gün! Kısa gezilerin yanı sıra başkalarıyla toplantıların ve etkileşimlerin keyfini çıkarın. Özellikle işle ilgili işlerde çok şey başaracaksınız. Gelirinizi artırmanın yollarını bulun çünkü bu mümkün. Aile tartışmaları bunu yapmanıza yardımcı olabilir. (Tüm kaynaklardan ipuçlarını memnuniyetle karşılıyoruz.)

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Bugün oynamaya ve eğlenmeye zaman ayırın. Ayrıca spor etkinliklerinden, çocuklarla yapılan eğlence aktivitelerinden sanata ve eğlence dünyasına dair her şeyden memnun kalacaksınız. Özellikle kendinizi rekabetçi hissedersiniz. Yeteneğinizi ve kazanma yeteneğinizi sergilemeye hazırsınız.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün karışık bir çanta. Bir bakıma renklerinizle uçuyor ve popülerliğinizin tadını çıkarıyorsunuz. Ancak sizi evde dinlenmeye ve dikkat çekmemeye teşvik eden başka bir etki daha var. Bunlar çatışan enerjilerdir, yani kendi kararınızı verebilir ve istediğinizi yapabilirsiniz.

READ  FOTOĞRAFLAR: MTV Video Müzik Ödülleri kırmızı halısından en iyi giyinen

Doğum günün bugün ise

Aktris Lauren Graham (1967) doğum gününüzü paylaşıyor. Başkalarına nasıl ilham vereceğinizi biliyorsunuz çünkü ileri görüşlü gerçekçilik ile pratik bilgi arasında iyi bir dengeye sahipsiniz. Bu sizin için dokuz yıllık döngünün son yılı, bu da sizi engelleyen insanları, yerleri ve şeyleri bırakmanın zamanı geldiği anlamına geliyor. Güverteleri temizleyin!