Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Padres, Dodgers'a karşı debriyaj vuruşunun ardından 'İlgili' Jurickson Profar'ı geri aldı

Padres, Dodgers'a karşı debriyaj vuruşunun ardından 'İlgili' Jurickson Profar'ı geri aldı

LOS ANGELES – San Diego Padres'in dış saha oyuncusu Juricson Profar, Pazar günü Dodger Stadyumu'nda yedinci vuruşta iki sayılık bir double ile seri galibiyete yol açan oyun kazandıran vuruşunu yaptı. Bu, Los Angeles Dodgers'ın dış saha oyuncusu Will Smith'in onu “ilgisiz” olarak adlandırmasından bir gün sonra geldi; bu, en önde gelen takım arkadaşlarından birinin gözünden kaçan bir şeydi.

Padres'in üçüncü kalecisi Manny Machado, 6-3'lük galibiyetten sonra “Alakasız mı? Bilmiyorum. Bununla ilgili sözlüğe bakmanız gerekecek” dedi. “Uzun zamandır bu takımı yönetiyor. Rakamlar ortada. Sahaya her adım attığında oyun üzerinde büyük bir etki yaratıyor. Günün sonunda çocuğun ligde 10 yılı var. ” Tüm beyzbolda bu hedefi gerçekleştirebilen yalnızca birkaç beyzbol oyuncusu var, bu yüzden onun ismine biraz saygı duymam gerekiyor.

Profar, Cumartesi günkü beşinci vuruşta Dodgers'ın dış saha oyuncusu Gavin Stone'un çaylak bir kesici tarafından cezalandırılmasına itiraz etti ve bu durum yedek kulübesinin temizlenmesine yol açtı. Bu, Dodgers'ın yalnızca bir koşu önde olduklarını ve Stone'un mükemmel bir oyun sergilediğini belirten şaşırtıcı bir yanıtıydı.

Maçtan sonra AM 570'e konuşan Smith, Profar hakkında şunları söyledi: “Ona neden saldırdığımızı bilmiyorum. Biraz alakasız biri.”

Bir gün sonra, yedinci vuruşta skor 3'te eşitlenirken, Profar mümkün olan en iyi şekilde karşılık verdi, tabanlar yüklü ve biri dışarıda ve orta saha duvarının tepesinden JP Feyereisen teklifini sıralayarak çıktı.

Bahar antrenmanı sırasında 1 milyon dolarlık bir sözleşmeyle geri getirilen, kulüp binasının sevilen varlığı Profar'ın şu ana kadar 0,960 OPS'si var.

READ  MLS komiseri sezon öncesinde hakemler ve ABD Açık Kupası hakkında sert yorumlarda bulundu

Padres yöneticisi Mike Shildt, “Size şunu söyleyebilirim; Profar bizim için çok önemli” dedi. “O bizim için yapıştırıcı adam. Adamın büyük liglerde 10 yılı var. Orada bir bağlantı var. Bu gece triple-double yaparak iyi bir iş çıkardı. Ama bunun ötesinde Bru bir profesyonel. O, turnuvanın çok büyük bir parçası.” San Diego Padres ve bana çok yakın.” “Takım arkadaşlarına çok yakın olduğuna kesinlikle inanıyorum, bu yüzden ona çok saygı duyuyor ve takdir ediyoruz.”

ESPN'in Sunday Night Baseball mikrofonu sırasında Profar, Stone'un atış yapmaya çalışmadığını itiraf etti ve olaya çok güldü. Maçtan sonra Smith'in yorumuna yanıt vermeyi reddetti.

Profar, “konuyla alakalı” olup olmadığı sorulduğunda gülerek “Bu konuda yorum yapmayacağım” dedi. “Senin yaptığın gibi oynayacağım.”

Profar'a bunu duyup duymadığı sorulduğunda ise “Evet duydum. Ama ben medya adamı değilim. Sadece oraya geliyorum” dedi.

Profar meseleyi yatıştırmaya çalışırken, ihlal, son birkaç yılda birkaç gergin an görmüş, yeni ortaya çıkan bir rekabette – ne kadar küçük olursa olsun – başka bir olaydı. Bir zamanlar Dodger olan ve Los Angeles'ta oynamak için her döndüğünde yüksek sesle yuhalayan Machado, buna pek dikkat etmediğini söyledi. Ancak istisnayı kabul ettiğini açıkça belirtti.

Profar'a yeni bir isim buldu: Bay İlgili.

Machado, “Ligde 10 yıldır görev almış bir adam var; bence o, (Smith)'in dediği gibi alakasız olmaktan çok konuyla alakalı,” dedi. “Bazı insanların isimlerine biraz saygı göstermelisiniz. Ve bence bu oyunun kaybettiği şey de bu; çok uzun zamandır burada olan bu adamlardan bazılarına olan saygıyı kaybediyorlar.”