Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Parks and Recreation’ grev grevi kadrosunda Aubrey Plaza, Adam Scott ve daha fazlası var – Son başvuru tarihi

‘Parks and Recreation’ grev grevi kadrosunda Aubrey Plaza, Adam Scott ve daha fazlası var – Son başvuru tarihi

döküm Eğlence parkları ve tatil köyleri Yıldızlar ve ekip üyeleri, stüdyolarla daha iyi bir sözleşme için mücadele etmek üzere bir araya gelirken grev hattında yeniden bir araya geldiler.

SAG-AFTRA ve WGA grevlerinin ortasında, NBC durum komedisinin kadrosu Culver City’deki Amazon Stüdyolarının dışında görülüyor.

Sahne bakıcıları arasında Aubrey Plaza, Adam Scott, Nick Offerman, Rita, Jim O’Hare, Ben Schwartz, Alison Baker, Crick Fox, Joe Mandy, Susan Yeagley, Alan MacLeod ve Colton Dunn yer alıyor.

Yan yana beraberce Eğlence parkları ve tatil köyleri Yıldızlar, popüler Pawnee minyatür atı Li’l Sebastian da ortaya çıktı.

Çizgi romanda Plaza’yı oynayan karakter April Ludgate, Rashida Jones’un Anna Perkins’iyle ünlü bir düşmanlık yaşadı. Plaza, “Anna Perkins AMPTP’de çalışıyor” yazan bir pankartla bunu işaret etti.

Yeagley, grev hatlarından fotoğraflardan oluşan bir slayt gösterisini paylaşmak için sosyal medyaya gitti ve gönderiye yorum yap“,” Parklar ve rekreasyon grev günü. Tatlı aileyi tekrar görmek ne heyecan verici.
bir gün daha Bir gün daha güçlü. “

Eğlence parkları ve tatil köyleri 2009’dan 2015’e kadar NBC’de yedi sezon yayınlandı ve Amy Poehler’ın Indiana, Pawnee’nin kurgusal kasabasındaki Parklar ve Rekreasyon Departmanı müdür yardımcısı Leslie Knope’u canlandırdı. Greg Daniels ve Michael Schur tarafından yaratılan sitcom, başlangıçta bir dizinin yan ürünü olarak tasarlandı. masa Ancak daha sonra dönüştüğü gösteriye dönüştürüldü.

Gösteri bir parodi tarzını korudu masa ve yayın boyunca birden fazla Primetime Emmy Ödülü adaylığı ile ağ için derecelendirme başarısı elde etti.

READ  'Damdaki Kemancı'nın beyazperde ve sahnedeki yıldızı Topol, 87 yaşında hayatını kaybetti.