Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pazartesi Gününüze Uygun Filmler – Eric Fedko, Vinnie Armstrong, Thales Turk, Robbie Madison ve daha fazlası

Pazartesi Gününüze Uygun Filmler – Eric Fedko, Vinnie Armstrong, Thales Turk, Robbie Madison ve daha fazlası
Winnie Armstrong – Parıltı: Winnie Armstrong kadınlar serbest sürüşte öncüdür. Sınırları zorlamaya adanmış bir kariyere sahip olan sanatçı, her zaman stile ve eğlenceye öncelik verirken, büyük kirpik sanatında ustalaştı. Crankworks Rotorua Whip-Off'ta yeni bir galibiyet alan Vinny, şu anda çıktığı son beş maçta yenilmedi. “Shimmer”, Winnie'nin binicilik konusundaki yaklaşımını özetliyor; ister musluklar arasında devasa kırbaçlar şaklatıyor, ister minibüsü BC'deki arkadaşlarıyla binicilik noktalarına sürüyor olsun, bisiklet sürmenin getirdiği harika zamanlar için yaşıyor. Geçen yaz Vinny'yi BC'ye getirdi ve burada film yapımcısı Liam Morgan ile Kamloops ve Coast Gravity Bisiklet Parkı'nda bir araya gelerek Kanada yazını özetledi: yol gezileri, sonsuz bisiklet sürme ve bir eşle kaliteli zaman geçirme. Binici: Winnie Armstrong. Video: Liam Morgan.


Dillon Kasap ve Alex Volokov – BC Yetişkinler için yol gezisi: Bu hareketli şiir, Britanya Kolumbiyası'nın ikonik serbest sürüş destinasyonlarına ve kahramanlarına bir saygı duruşu niteliğindedir. Nanaimo'nun derin ormanlarından Kamloops'a kadar Dillon Butcher ve Alex Volokov, bir zamanlar kendilerine ilham veren efsanelere benzersiz bir saygı duruşunda bulunuyorlar. Öncülerin hepimizin sevdiği oyunu yarattığı ikonik yerlerden bazılarına doğru bir yolculuğa çıkın. Yeni FreeWrite dalgası daha fazla yaratıcılık, daha fazla basitlik ve orijinal özelliklere bağlılık getiriyor. Bu çizgileri Alex ve Dillon gibi çılgınca sürmekten daha iyi bir tanıklık verilemez. Gelecek parlak ve bu en saf haliyle dağ bisikletidir. Biniciler: Dillon Butcher, Alex Volokov. Video: Pierre Henny.


Johnny Salido ve Thales Turk – Utah Arşivleri: Geçen nisan ayında Talus ve ben eğlenmek ve birbirimizi itmek için çöle gittik. Görev tam bir başarıydı ve Transition Bikes ile Marzocchi'nin desteğiyle bu sanat eserini bir araya getirmeyi başardık. Eğlence.


Crankworx Rotorua Slopestyle 2024'ün Öne Çıkan Sporcuları: Her ne kadar Crankworx Rotorua Slopestyle bu yıl planlanmamış olsa da antrenman seansları hâlâ hem erkek hem de kadın sporcuların inanılmaz derecede yüksek seviyeli sürüşleriyle doluydu. Gelecekteki Slopestyle yarışmalarında neler bekleyebileceğimizi gösteren, sürücülerimizin bu önemli videosunun keyfini çıkarın. Sürücüler: Eric Fedko, Ben Thompson, Paul Gooderg, Haas, Natasha Miller, Griffin Paulson, Chance Moore, Max Fredrickson, Lucas Huppert ve Max Langley. Video: Joshua Filea.

READ  Turks ve Caicos Adaları Valisi, en son travma tedavisini görmek için West Midlands Ambulans Hizmetini ziyaret etti

Colby Pringle – Hepsi Bir Araya Geldiğinde: En sevdiğiniz patikaya ulaştığınızda, karbon jantlarınızın karmaşık tasarım ayrıntılarını ve bunların sürüşünüzü nasıl etkilediğini düşünüyor musunuz? Belki. Veya bisikletinizde ne kadar eğlendiğinizi ve bundan sonra sizi nelerin beklediğini düşünebilirsiniz. Tam gaz iniş modundayken bu iki mod arasında geçiş yapsanız ne olur? Race Face sporcusu Colby Pringle bu iki tarafın pistte nasıl bir araya geldiğini gösteriyor.


Az pozlanmış – Kosta Rika: Underexposed, Pivot Cycles sporcusu Bryce Shirbach tarafından kendi çekimi olan ve farklı konumlardaki farklı parkurları keşfederken parkur savunuculuğunu ve yönetimini ortaya çıkarmaya adanmış bir seridir. Onlar zorlu parkurlarına model oluştururken ve dağ bisikleti savunucusu olma arayışlarının ardındaki kişisel motivasyonları keşfederken Price'a katılın. Kosta Rika küçük olabilir, ancak dağ bisikletçiliği bu Orta Amerika cennetinde dikkatleri üzerine çekiyor ve ivme kazandıkça, zaten bazı meşru dünya standartlarında parkurlara sahip.


Isne Bish – Golpin': İskoçya Sınırında teknik golfle geçirilecek bir hafta sonu.


13 Tur: E-bisiklet sürmenin özü, inişleri tekrarlayabilme yeteneğinde yatmaktadır. Zirveye zahmetsiz bir tırmanışla bisikletçiler tekniklerini mükemmelleştirmeye odaklanabilir ve kendilerini sporun en keyifli kısmına tamamen kaptırabilirler: yokuş aşağı sürüş. Sürücü: Andrzej Osuchowski. Video: Mikolaj Walczewski.


2Guys1Trail: 2Guys1Trail'in ilk bölümü: VTT'de Thomas Greffioz ve kayakta Pol-lou Naudon.


Høgevarde – Sadece Sürüş: Kieran ve ben sonbaharın sonlarında Norveç'te yeni bir rotayı test ettik. -2°'dir. İki gün sonra 30 cm kar vardı.


Dennis Enerson – Kuzgun: Bu Dennis'in Odyssey için ilk solo projesi ve artık onun hayal kırıklığına uğratmadığını zaten biliyorsunuz. Aceleye bağımlı olan adam, dışarı çıkmaktan kendini alamaz. San Diego ile Los Angeles arasında sekiz aylık bir sürede çekilen 'Raven'da çılgın noktalar ve akrobasi gösterileri/kavgalar var. Ayrıca Enarson'u, yeni doğan kızı Raven'ın (bu videonun adı da ondan geliyor) yakın zamanda dünyaya gelmesinden dolayı tebrik ederiz. Video: Zach Krejmas.

READ  Durk Telekom Akademisi'nden Girişimcilik Okulu

Corey Walsh – Dünyanın En Büyük Kasesine Binmek: İşte Corey Walsh, John Glassett ve Rob Dolecki'nin 9 metre uzunluğundaki çılgın görünümlü beton şekilli kupayı Meksika'daki derin Pasifik Okyanusu'na bakan uzak bir uçurumdan yukarıya götürdüğü çılgın maceranın perde arkasına bir bakış. Bu çılgın eser, geçen kış yayınlanan DIG Sayı 2023'ün kapağında yer aldı.


Kültür 003 – Bir BMX Yolculuğu: Jones Soda Rig'de iyi bir ekiple yolda birkaç gün geçirmenin nasıl bir şey olduğunu görün. Kulüp binalarından Vegas'taki organize suç sıkışıklıklarına ve Tahoe'daki Woodward'a, müzik konserlerinden buz patenine ve gizli bir tesisteki gösterilere kadar her şey. Max Wu, James Contreras, Cody High Desert Nemeth, Trevor Cicloch, Matt Clawson ve Eddie Queller, Preston Ogert, Pat Frein, Brendan Tombow, Richard Poor Homie Rich Hernandez ve Devon Smillie konuk oyuncu olarak yer alıyor. Video: Preston Ogert ve Steve Kroto.


Kokona Hiragi – Canavar Enerjisi Kaykay: Dünya Şampiyonası gümüş madalyasından XGames altın madalyasına kadar, bu 15 yaşındaki çocuk gerçekten önemli.


Yukarı Manhattan'da kaya tırmanışını canlandıran patenciler kimler?: “Dominguez Corporation” olarak adlandırdığı Dominik paten hareketini incelemek üzere üst düzey kadrolu ve uzun süredir patenci olan Joel Poboteur ile tanışmak üzere Küçük Dominik Cumhuriyeti'ne (diğer adıyla Washington Heights) gittik. ve kaya birlikte tırmanıyor. Video: Greg Navarro.


Anthony Van Engelen Retrospektifi: AVE'nin yeni imza ayakkabısının VANS ile kutlanmasını kutlamak için, AVE'nin markayla 19 yıllık paten deneyiminin retrospektif bir videosunu hazırladık. Greg Hunt, Cody Green, Benny Maglino, Jared Sherbert, Jonathan Flegas ve William Strobeck'ten sahneler yer alıyor. Yazar: Penny Maglino.


Marcus Eder'in Homerun'ları: Şu ana kadar evde ne harika bir kış geçirdik! Kar yağıyor ve Alex Melis'le gezilerimiz arasında klasik koşularımızdan bazılarını filme almaya zamanım olduğu için mutluyum. Umarım bir araya getirdiğimiz şeylerden keyif alırsınız. Video: Alex Melis.


Gelenekçi – Üçüncü Bölüm: Tanınmış film yapımcısı Andrea Cozu'nun bu yeni 3 bölümlük dizisinde, Jacobo'nun bir sanat formu olarak ticaret tırmanışı ve onun çeşitli toplumu, kültürü ve etiği hakkında daha derin bir anlayış kazanmak için Avrupa, Amerika ve Birleşik Krallık'ta yaptığı seyahatleri takip ediyoruz. ve tarih – 'zorlu ticaretin' gerçekte ne anlama geldiğini ve işler zorlaştığında notların gerçekten önemli olup olmadığını keşfetmek. Son olarak, Jacobo için her şeyin başladığı Avrupa anakarasına geri dönüyoruz. Bizi en sevdiği yerlerden bazılarına götürüyor ve biz de Jacobo bölgenin en zorlu rotalarından bazılarını, bazı yeni ilk çıkışları ve bazı zorlu retro-ticareti tekrarlarken biz de onu takip edebiliyoruz. Deneyimlerini üç bölümde özetleyen Jacobo, Avrupa ticaret tırmanışının parlak geleceğine ve bunun kendisi için ne anlama geldiğine dair bakış açısını aktarıyor.

READ  Anadolu Anonym Türk Sigorta Şirketi : Sürdürülebilirlik Raporu 2022

Robbie Maddison'ın Air.Craft'ı: Tucson, Arizona'daki Askeri Hizmet Uçak Mezarlığı'nda çekilen bu kısa film, Robbie'nin efsanevi serbest stil motokros becerilerini sergiliyor. Air.Craft, zıplama hareketlerinden havadaki nakliye konteynırlarına ve uçakların takla atmasına kadar daha önce hiç görülmemiş gösteriler içeriyor.


Uzak Doğu – Tarot Öğretileri: Hokkaido'ya bir gezi planlarken adanın büyük efsanelerinden biri olan Taro Tamai'yi tanımanın ve ona saygı göstermenin zorunlu olduğunu hissettik. Taro usta bir zanaatkar olarak kabul edilir, ancak bu onun hikayesinin yalnızca küçük bir kısmıdır. Gendemstick'in (sektörde lider bir el sanatları snowboard şirketi) kurucusu olarak, hayata olan benzersiz yaklaşımı dünya çapında birçok kişiye ilham kaynağı olmaktadır. O, deniz seviyesi ile 1000+m rakım arasındaki yaşam arasında kolaylıkla geçiş yapabilen bir modern zaman şairidir. Taro'nun doğayla bütünleşme ve ilham bulma şeklindeki yaşam felsefesi, sörf ve kar dünyasında önemli bir isim olarak yerini sağlamlaştırdı. Onun yaratıcı sürece bakış açısı bize uzun zamandır ilham veriyor ve doğuya yaptığımız bir gezide oturup onu tanıyabilmek nadir bir onurdu. Bu proje bu deneyimin doruk noktasıdır – Uzak Doğu: Tarot Öğretileri. Finley Woods'un fotoğrafı.


Fotoğraf: Bartek Wolinsky