Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Finaller Turks ve Caicos adalarına yayılarak Karayipler ve Atlantik bölgelerindeki varlığını güçlendiriyor.

Finaller Turks ve Caicos adalarına yayılarak Karayipler ve Atlantik bölgelerindeki varlığını güçlendiriyor.

Önde gelen küresel araç kiralama sağlayıcısı Finalrentals, şirketin Karayipler ve Atlantik Okyanusu bölgelerindeki büyüme stratejisinde ileriye doğru atılan önemli bir adıma işaret ederek, Turks ve Caicos adalarına doğru en son genişlemesini duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Porto Riko'daki başarılı kuruluşunun ardından FinalRentals, Turks ve Caicos Adaları'nı Amerika Birleşik Devletleri'ndeki varlığını daha da geliştirmek için umut verici bir sınır olarak görüyor.

Saint Lucia, Dominik Cumhuriyeti, Jamaika, Kosta Rika, Antigua ve Porto Riko'daki başarılı franchise operasyonları geçmişine sahip olan Finalrentals, faaliyet alanını genişletmeye kararlıdır ve dünya çapında 100 bölgeye ulaşmayı hedeflemektedir.

Kurucu ve CEO Ammar Akhtar, LinkedIn'deki etkili varlığıyla tanınan FinalRentals, olağanüstü müşteri deneyimini kendi ahlakının temel taşı olarak vurguluyor.

Akhtar, şirketin müşteri memnuniyetini her şeyden önce önceliklendirme konusundaki kararlılığının altını çizerek, “Kalite sonuçta tüm geliştirme sorunlarını çözer” diye belirtiyor.

Turks ve Caicos adaları franchise'ının eklenmesiyle FinalRentals, Providenciales Uluslararası Havalimanı'nda araç kiralama hizmetleri sunarak bölgeye artan yolcu akınına hizmet edecek.

Turks ve Caicos franchise'ının işletme başkanı ve sahibi Lbu, “Birkaç ortaklık programı bize başvurdu, ancak FinalRentals önümüze çıktı” dedi. “Tüm paydaşlar için bir kazan-kazan durumu yaratmak amacıyla finallere ilişkin dürüst ve anlaşılır bir bakış açısına inanıyoruz.”

Ammar Akhtar bu genişlemenin stratejik önemini daha da detaylandırdı:

“Turks ve Caicos Adaları, Mavi Okyanus stratejimiz kapsamında benzersiz bir fırsat sunuyor. İlk algılara rağmen bu alanlar, yıllık turist akını nedeniyle araç kiralama hizmetleri için son derece uygun.

FinalRentals, kapsamlı şemsiyesi altında en iyi araç kiralama şirketlerine erişim sağlayarak küresel müşterileri için daha fazla değer yaratmaya kendini adamıştır.