Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Persona’nın kardeş dizisi Soul Hackers, Ağustos’ta devam edecek

Persona'nın kardeş dizisi Soul Hackers, Ağustos'ta devam edecek

Dünya, Atlas’ın planladıklarıyla ilgili daha fazla haber beklerken Barsona’nın 25. Yıldönümübunun yerine yayıncının reklamını yapın Ruh Korsanları 2bir oyun olan olumsuzluk 6. karakter Ama yine de çok havalı.

Kendi içinde hoş bir sürpriz, Ruh Korsanları 2 1997’nin devamı niteliğindedir. Demon Summoner: Ruh KorsanlarıEn gizemli şeylerden biri Shin Megami Tensei aniden belirmek. Orijinal olarak yayınlandı Sega Satürn Japonya’da oyun, orijinal serisi için Demon Recruitment’ı, kullanıcıların ruhlarını çalmak için gizlice kullanılan matris benzeri bir dijital dünya olan Paradigma X hakkında 90’ların siberpunk hikayesiyle birleştirdi.

Bu devam filmi, hem gerçek hem de dijital dünyaları kapsayan bir kıyameti önlemek için çalışan ve onlara yardım etmek için iblislerin gücünü kullanan bir Devil Summoners ekibiyle, orijinalin teknoloji destekli gizemli bir matrisi fikri olarak ikiye katlanıyor. Çoğu gibi Shin Megami Tensei Pop-up, bu muhtemelen sevilmeyen Sega Saturn JRPG’leri için küçük bir nostaljiden daha fazla, zindanlara girmenin yanı sıra çok sayıda iblis toplamayı içerecektir.

İlk oyunu oynamak isteyenler için PSA: oyunun tek İngilizce versiyonu Demon Summoner: Ruh Korsanları rastlamak Gelişmiş 3DS bağlantı noktası Nintendo eShop’ta hala satın alabileceğiniz – ancak Önümüzdeki yıl kapanmadan hemen önce.

Ruh Korsanları 2 PC’ye geliyor, PlayStation 4, PlayStation 5Ve Xbox BirVe Xbox Xbox X 26 Ağustos 2022’de.

READ  Round Up: Valve'in Steam Deck incelemeleri geldi - Switch'e kıyasla neye benziyor?