Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pete Davidson, 'öngörülemeyen koşullar' nedeniyle gösteri saatinden iki saat önce New York City performansını iptal etti

Pete Davidson, 'öngörülemeyen koşullar' nedeniyle gösteri saatinden iki saat önce New York City performansını iptal etti

televizyon

Pete Davidson, New York City'deki Beacon Theatre'daki gösterisini sahneye çıkmadan iki saat önce iptal etti.YouTube SNL'si

Pete Davidson, akıl sağlığı sorunları nedeniyle komedi şovunu gösteri saatinden iki saat önce iptal etti.

New York'taki Beacon Tiyatrosu, Cuma günü Instagram Hikayesinde hayranlarını “öngörülemeyen koşullar” nedeniyle son dakika iptali konusunda bilgilendirdi.

Komedyen, mekandaki gösterisini de 23 Aralık'ta erteledi.

sırasında, Ticket Master konumunu göster Davidson'un 6 Ocak'a kadar olan Yeni Yıl öncesi gösterileri de iptal edildi.

Her şey planlandığı gibi giderse Mashantucket, Ct.'deki Premier Theatre'da sahneye çıkacak.

“Saturday Night Live” temsilcileri, yorum yapmak için Altıncı Sayfada hemen mevcut değildi.

Beacon Theatre, komedyenin Cuma ve Cumartesi gecesi komedi gösterilerini iptal ettiğini Instagram'da duyurdu. Beacon Tiyatrosu/Instagram

30 yaşındaki Davidson'un gösterilerini neden kaçırdığı belli olmasa da birçok hayran hayal kırıklığını sosyal medya üzerinden dile getirdi.


Sayfa Altı'dan sevdiğiniz daha fazlası için…


Katılan bir hayran, “Gerçekten Pete Davidson'un şovu için kapıdan çıkmak üzereydim ki şovun başlamasına 2 buçuk saat kala iptal edildiğini gördüm… RIP bu hafta istediğim gibi gitmiyor” diye tweet attı New York City gösterisi.

Bir başkası, “Bu gece Pete Davidson'u göreceğim için heyecanlandım ama şovu iptal edildi” yorumunu yaptı.

Ticket Master'a göre Davidson'un yeni yıla girecek gösterileri de iptal edildi. splashnews.com

Eylül ayında turneye çıkan “Staten Island Kralı” oyuncusu, geçen ay stand-up rutini sırasında telefon yasağını ihlal ettiği için bir seyirciye “siktir et” diye bağırmasıyla manşetlere çıkmıştı.

Taraftarların komedyenin son bir yıldır zihinsel sağlığıyla mücadele ettiğini fark etmesiyle hararetli anlar saniyeler sürdü.

Sayfa Altı, Haziran ayında, borderline kişilik bozukluğu ve travma sonrası stres bozukluğu ile mücadelesi nedeniyle Pennsylvania'da rehabilitasyona girdiğini özel olarak bildirdi.

İnternet sitesine göre 6 Ocak'ta sahneye dönmesi bekleniyor. YouTube SNL'si

ABD'ye konuşan bir kaynak, “Pete düzenli olarak 'ayar yapmak' ve zihinsel bir mola vermek için rehabilitasyona gidiyor ve olan da bu” dedi.

READ  Kraliyet tabutları, Kraliçe Elizabeth'inkiler gibi kurşunla kaplıdır. İşte neden

Sadece birkaç hafta önce Davidson, hayvan hakları grubunun kendisini evcil hayvan dükkanından köpek yavrusu satın aldığı için eleştirmesinin ardından PETA başkanına sert tepki göstermişti.

Altıncı Sayfa tarafından elde edilen küfürlü bir sesli mesaj, komedyenin zulüm soruşturmalarından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Daphna Nachminovich'e “Siktir git ve kıçını yala” dediğini ortaya çıkardı.

“Saturday Night Live”ın iptali, bir yıl süren akıl sağlığı sorunlarının ardından gerçekleşti. Starthestar/SplashNews.com

“Köpeklere ciddi alerjisi” olduğunu ve herhangi bir cinsi sahiplenemeyeceğini açıkladı.

“Annemin 2 yaşındaki köpeği bir hafta önce öldü, bu yüzden hepimiz çok üzüldük, bu yüzden belli bir köpeği almak zorunda kaldım” diyerek, köpeğin annesine ait olduğunu ekledi.

“O halde neden insanlar için haber yaratmadan önce araştırmanızı yapmıyorsunuz, çünkü sıkıcısınız.”

Davidson, borderline kişilik bozukluğu ve travma sonrası stres bozukluğuyla mücadele ederken yaz boyunca rehabilitasyona gitti. Tel Görüntüsü

“Bupkis” yıldızı, Mart ayında eski kız arkadaşı Chase Sui Wonders ile birlikte arabasını Beverly Hills, Kaliforniya'da bir eve sürdükten sonra yaz boyunca dikkatsiz araç kullanmakla suçlanmıştı.

İlk kazası nedeniyle 18 ay süren oyalanma programına giren Davidson, ekim ayında Los Angeles'taki komedi gösterisinden çıkarken arabasına ikinci kez kaza yapmıştı.

Bu arada aktör, ekim ayından bu yana birlikte olduğu kız arkadaşı Madeline Klein ile meşgul.

Daha fazla yükle…
https://pagesix.com/2023/12/22/entertainment/pete-davidson-cancels-nyc- Performance-2-hours-before-showtime-due-to-unforeseen-circumstances/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =konum%20düğmeler

Paylaşım URL'sini kopyalayın