Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Philip Scofield, genç ITV çalışanıyla ilişkisi hakkında yalan söylediğini itiraf etti

Philip Scofield, genç ITV çalışanıyla ilişkisi hakkında yalan söylediğini itiraf etti
  • Stephen Macintosh tarafından yazıldı.
  • eğlence muhabiri

Fotoğraf başlığı,

Philip Scofield, Holly Willoughby ile aralarının bozulduğu haberlerinin ardından geçen hafta This Morning dizisindeki rolünden ayrıldı.

Philip Scofield, genç bir erkek ITV çalışanıyla ilişkisi olduğunu ve bunu örtbas etmek için yalan söylediğini kabul ettikten sonra ITV’den ayrıldı.

Eski The Morning sunucusu, genç meslektaşıyla ilişkisinin “akılsızca ama yasadışı olmadığını” söyledi.

Meslektaşlarıma, işverenlerime, medyaya ve halka yalan söylediğim için özür dilerim.

Bir ITV sözcüsü, “Schofield’ın aldatmacayı kabul etmesinden derin hayal kırıklığına uğradıklarını” söyledi ve sunucuyla tüm bağlarını kopardığını doğruladı.

Bu, 61 yaşındaki oyuncunun önümüzdeki ay İngiliz Sabun Ödülleri’nde sunum yapmayacağı anlamına geliyor.

ITV’nin geçen hafta kendisiyle birlikte geliştirdiklerini söylediği yeni bir primetime dizisinde de görünmeyecek.

Gösteriden ayrılmasının, BBC tarafından adı açıklanmayan meslektaşının ilişkisiyle hiçbir ilgisi olmadığını söyledi.

TV sunucusu, ilişki sırasında hala karısı Stephanie Lowe ile evliydi. Scofield’ın eşcinsel olduğu ortaya çıktıktan sonra 2020’de boşandılar.

Scofield, karısına sadakatsizlik ettiği ve meslektaşlarına, acentelerine, işverenlerine, arkadaşlarına, medyaya ve halka yalan söylediği için “çok, çok üzgün” olduğunu söyledi.

Fotoğraf başlığı,

Scofield, eşi Stephanie Lowe’a sadakatsizlik ettiği için “çok, çok üzgün” olduğunu söyledi (resimde 2017’de)

TV sunucusu, “hem ilişkiye dahil olma hem de bu konuda yalan söyleme konusundaki çok zayıf yargısı” üzerine düşüneceğini söyledi.

Bir ITV sözcüsü şunları söyledi: “Birlikte çalıştığımız kişilerle olan ilişkilerimiz güven üzerine kuruludur.

“Philip bize artık yanlış olduğunu kabul ettiğine dair güvence verdi ve çok hayal kırıklığına uğradık.”

Yetenek ajansı YMU, ilişkiyi kamuoyuna açıkladıktan sonra Schofield ile bağlarını da kopardı.

TV sunucusu BBC’ye yaptığı açıklamada, “YMU’nun 35 yıllık kusursuz yönetiminden sonra, derhal geçerli olmak üzere temsillerinden istifa etmeyi büyük bir üzüntüyle kabul ettim” dedi.

Eamon Holmes ve Dan Wootton da dahil olmak üzere bazı eski ITV günlük şahsiyetleri, ağın yönetmenlerin ilişki hakkında ne kadar iyi bildikleri ve hangi eylemleri yaptıkları hakkında yanıtlaması gereken soruları olduğunu öne sürdü.

Philip Schofield tarafından yapılan açıklamanın tamamı

“Bu açıklamayı, bizzat yanılttığım için bizzat özür dilediğim Daily Mail aracılığıyla, benim de yanılttığım bir avukat aracılığıyla, birkaç gün önce benim hakkımda yazmak istedikleri bir haber hakkında yapıyorum.

“Söylemek istediğim ilk şey şu: Onlara ve diğer birçok kişiye bu sabah işte biriyle yaşadığım ilişki hakkında yalan söylediğim için çok üzgünüm. Çok daha genç bir iş arkadaşımla devam eden bir ilişkim vardı. bu sabah.

Spekülasyonun aksine, adamla gençken tanıştım ve televizyona girmesine yardım etmem istendi, şovda çalışmaya başladıktan sonra arkadaşlıktan fazlası oldu.Bu ilişki tavsiye edilmeyen bir ilişkiydi, ancak yasa dışı değildi.Artık bitti.

“Taşınmayı seçtiğimde, bunu tamamen kendi iyiliğim için yaptım. Kimse beni evden çıkarmaya zorlamadı. Bildiğim kadarıyla, ne ben ne de başka biri, bununla ilişkimle ilgili olarak mükemmel veya başka türlü bir emir vermedik. dostum, bu taşınmadı.” veya benim tarafımdan veya benim yüzümden reddedildi.

“Eski meslektaşımı korumak için ilişki konusunda dürüst olmadım. Ancak bu sabahki son, ilgisiz çıkışım spekülasyonları körükledi ve onu etkileyen soruları gündeme getirdi, bu yüzden onun iyiliği için benim için önemli şimdi dürüst ol

“Bu nedenle, son kamu taahhüdüm olan British Soap Awards’tan vazgeçmeye ve bana verdikleri tüm harika fırsatlar için onlara sonsuz minnettarlığımı ifade etmek için ITV’den derhal istifa etmeye karar verdim.

“İlişkiye bulaştığımı ve sonra bu konuda yalan söylediğimi çok zayıf bir muhakeme olarak kabul ederim.

Mahremiyetlerini korumak için bu kişinin adını vermiyorum ve umarım onlar ve aileleri artık daha fazla müdahale olmadan hayatlarına devam edebilirler ve bu açıklama onların bunu yapmalarını sağlayacaktır.

“Şimdi medyadan mahremiyetlerine saygı göstermelerini istiyorum. Yanlış bir şey yapmadılar ve ben de onların mahremiyetlerine saygı gösterilmesini istiyorum.”

Schofield’ın son görünümü 19 Mayıs Cuma sabahıydı. Bu hafta sonu ITV gündüz programından ayrıldığını duyurdu.

Schofield, 2002’den beri This Morning Show’u sunuyor ve Willoughby, 2009’da ona yardımcı sunucu olarak katıldı.

Willoughby şu anda izinli ama 5 Haziran Pazartesi günü gösteriye geri dönecek.

Fotoğraf başlığı,

Schofield ve Willoughby, o ayrılmadan önce ITV’nin This Morning ve Dancing on Ice programlarını birlikte sundular.