Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pitt, Thomas Jefferson 2025 OL Shep Turk’ten taahhüt aldı

Pitt, Thomas Jefferson 2025 OL Shep Turk’ten taahhüt aldı

Pitt, 2025 Sınıfında aşındırıcı hücum yan hakemi olarak ilk WPIAL taahhüdünü aldı.

Shep Turk – 1.80 boyunda, 280 kiloluk hücum yan hakeminin resmi ziyaretini 20 Haziran’da Thomas Jefferson Hills, Pennsylvania’ya yapması planlanıyor.

Pitt futbol işe alım sponsoru

RM Yasası, PC Hissedar çıkarlarını korumaya ve gelişmiş kurumsal yönetim uygulamalarını teşvik etmeye adanmış ulusal bir uygulamaya sahip butik bir dava hukuku firması.

Pitt’i Army, Bowling Green, Bucknell, Buffalo, Central Michigan, Duquesne, Eastern Michigan, Kent State, Lehigh, Navy, Maine, Monmouth, Stony Brook, Temple ve UMass’tan gelen tekliflere dönüştürdü.

Turk, X’e (eski adıyla Twitter) “Evdeyim” diye yazdı.

“Hatırlayabildiğim kadarıyla hayalim 1.Lig’de futbol oynamaktı ve şimdi bu hayalim gerçek oldu. Öncelikle beni bugün bulunduğum yere getirdiği için Tanrı’ya teşekkür etmek istiyorum. Daha sonra da bana teşekkür etmek istiyorum. Bana rehberlik eden ve benim için her şeyi yapan anne ve babama, son olarak bugün olduğum sporcuya, değişim için tüm antrenörlerime ve eğitmenlerime teşekkür etmek istiyorum.

22 Mart’ta Pat Narduzzi ve Jeremy Darview, Turk’e teklif sunan ilk ve tek Power Five okulu oldu. Ancak bir süredir antrenör kadrosuyla temas halindeydi.

Turk, geçen Kasım ayında Pitt-Florida Eyalet maçına katıldı ve Şubat ayında Gençler Günü için şehre geri döndü.

Turk, Thomas Jefferson’da gençken iç alanda biraz oynamış, büyük, yıpratıcı bir hücum blokçusu. İşe alım sürecinde biraz dikkatlerden kaçtı ama Pitt koçluk ekibini filmiyle ve son dokuz aydaki kişisel ziyaretleriyle etkiledi.

Turk, büyük işe alım hizmetlerinin (247Sports, Rivals veya On3) herhangi biri tarafından derecelendirilmiyor, ancak bu durum önümüzdeki haftalarda ve aylarda Pitt’e yaz taahhüdü ile değişecek.

READ  Türkiye Deprem Durum Raporu V – Enkazdan Yükselmek: Erken İyileştirme Misyonu (01.06.2023) - Türkiye

Pitt’in 2025 sınıfında şu anda beş taahhüdü var; bunlar arasında Turk, üç yıldızlı geniş alıcı Tony Kinsler (Port Orange, Fla.), üç yıldızlı geniş alıcı Bryce Yates (Chesterfield, Virginia), üç yıldızlı savunma yan hakemi Trevor Somers ( Fort Lauderdale, Fla.) ve üç yıldızlı oyun kurucu Mason Heintschel (Oregon, Ohio) ve bir çiftin bu baharda sınıfa katılma olasılığı daha yüksek.