Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni Pitt OL taahhüdü Shep Turk, WPIAL’i temsil etmek istedi

Yeni Pitt OL taahhüdü Shep Turk, WPIAL’i temsil etmek istedi

Şep Türk artık bir karar verme zamanının geldiğini düşünmeye başladı. Başka herhangi bir yerden ziyade olmak istediği yer olan Pitt’e daha uygun olduğunu biliyordu ve bu yüzden kararını verdi.

Turk – Jefferson Hills, Pa.’dan 1,80 boyunda, 280 kiloluk hücum yan hakemi Thomas Jefferson – Pazartesi günü Pitt’e karar verdi; bu, iki Panthers taahhüdünden biri (üç yıldızlı geniş alıcı Tony Kinsler) ve sonrasında bunun doğru karar olduğunu biliyordu. dalmaya başlıyor.

Pitt futbol işe alım sponsoru

RM Yasası, PC Hissedar çıkarlarını korumaya ve gelişmiş kurumsal yönetim uygulamalarını teşvik etmeye adanmış ulusal bir uygulamaya sahip butik bir dava hukuku firması.

Turk, “Bu harika bir duygu” dedi Pittsburgh maçı şimdi Pazartesi. “Bu duyuru son birkaç gündür sabırsızlıkla beklediğim bir şey, dünyaya duyurmak, bu yüzden kesinlikle iyi bir duygu.”

Turk, Pitt’e Army, Bowling Green, Bucknell, Buffalo, Central Michigan, Duquesne, Eastern Michigan, Kent State, Lehigh, Navy, Maine, Monmouth, Stony Brook, Temple ve UMass’tan teklifler sundu. Panthers onun ilk ve tek Power Five teklifiydi ancak yeni teknik kadroyla olan ilişkisi onu ikna etti.

Turk önceki hücum ekibinden haber almıştı ancak yeni hücum hattı antrenörü Jeremy Darvey Ocak ayında Batı Carolina’dan geldiğinde hemen bir bağ oluştu. Darvio, Pittsburgh’a geldiğinde gerçek bir öncelik olduğunu hissetti ve hemen anlaşıp bir ilişki kurmaya başladı.

Turk, “(Darveau) gerçekten harika bir adam” dedi. “Onunla vakit geçirmekten ve onunla toplantılar yapmaktan keyif aldım ve onun harika bir adam ve harika bir koç olduğunu düşünüyorum.”

Turk, yeni ekibin kendisinin de parçası olmak istediği bir şey inşa ettiğini düşünüyor. Amaç ACC Şampiyonluk Oyununa geri dönmek.

Darview ve Pitt’in koçluk ekibi, Turk’ü üniversite düzeyinde iç hakem olarak görüyor. Thomas Jefferson’da geçirdiği süre boyunca tüm çizgide oynadı, ikinci sezonunu sağ stoperde ve üçüncü sezonunu sağ savunmada geçirdi ve bu konumsal çok yönlülük büyük bir satış noktasıydı.

READ  Avusturyalı Volker Dürk bir sonraki BM hakları başkanını seçti – Son Haberler – The Nation

Turk, işe alım sürecinin bu noktasında pek iyi bir oyuncu değil ama Pitt’in koçluk ekibi iri, hırçın bir iç hakem görüyor.

O, 2025 sınıfındaki ilk hücum hattı taahhüdü, aynı zamanda sınıftaki ilk WPIAL taahhüdü. Pittsburgh’un güney tepelerinde büyüyen bir çocuk için özel bir duyguydu bu.

Turk, “Erkenden takımlarına katılıp WPIAL’i temsil ettiğimden ve memleketin ilk çocuklarından biri olduğumdan emin olmak istedim” dedi.
“Umarım birkaç tane daha alabiliriz.”

Turk, büyürken bir Pitt hayranı olmadığını itiraf etti, ancak yaşlandıkça ve Devin Danielson ve Noah Palmer gibi eski Thomas Jefferson yıldızlarının Panthers için oynamasını izledikçe, giderek daha fazla Pitt maçı izledi. İzlerken bir gün orada oynama isteğini kesinlikle hissettiğini söyledi.

Pitt’e saha içinde ve saha dışında etki yaratmak isteyen hücum yan hakemi olarak geliyor.

Turk, “Topluma çok yardım etmeyi ve saha dışında iyi şeyler yapmayı seven biriyim” dedi. “Fakat bir oyuncu olarak sahaya adım attığımda farklı bir mod oluyor. Artık iyi bir çocuk değildi; Bu harika bir futbol, ​​lisemde de bunu oynuyorum ve bunu Pitt’e de taşımak istiyorum.

“Şampiyonluklar kazanmak istiyorum. Şampiyonlukları geri getirmek istiyorum. Takımda olmaktan ve orada harika şeyler yapmaktan mutluyum.”

Pitt’in 2025 Sınıfı arasında Turk, üç yıldızlı geniş alıcı Tony Kinsler (Port Orange, Fla.), üç yıldızlı geniş alıcı Bryce Yates (Chesterfield, Virginia), üç yıldızlı savunma yan hakemi Trevor Somers (Fort Lauderdale, Fla.) yer alıyor. ve Üç yıldızlı oyun kurucu Mason Heintschell (Oregon, Ohio). Bu baharda yakın zamanda birkaç kişinin daha sınıfa katılması pek mümkün görünmüyor.