Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pixel 6a kıyaslaması Google Tensor ve 6GB RAM’i doğruladı

Pixel 6a kıyaslaması Google Tensor ve 6GB RAM'i doğruladı

Benchmark’lar, kolayca dövülmeleri nedeniyle cihaz spesifikasyonları için en güvenilir kaynak değildir. Bununla birlikte, Pixel 6a cihazlarından biri son günlerde ortaya çıktı ve SoC, RAM veya zamanlama hakkında beklenmedik bir şey ortaya çıkarmadı.

kasım ayında geriPixel 6a’nın Pixel 6 ve 6 Pro’da bulunan aynı Tensör çipini kullanacağını bildirdik. Daha önce gördüğümüz bilgiler, SoC’nin ilk neslini “GS101” olarak tanımlıyor, ancak Google, gelecekteki sürümlerin nasıl işaretleneceğini henüz açıklamadı. Ek olarak, 2022 orta koruyucusunun dahili olarak “Bluejay” kod adına sahip olduğunu fark ettik.

bu Geekbench Standart 5 (Bir yandan bir yan MySmartPrice) “Google Pixel 6a”yı listeler – ki bu Sızıntı mizahi boyama kitabı – anakart “bluejay” iken model ve model tanımlayıcısı olarak. Çip cetveli, diğer Tensörle çalışan aygıtlarda bulunan bir “Sched_pixel”dir.

Kıyaslamanın CPU bilgisi bölümü, Pixel 6 ve 6 Pro ile aynıdır. Bu içerir 2,8 GHz hızında iki yüksek performanslı ARM Cortex-X1 çekirdeği, bir “orta” A76 çekirdek 2,25 GHz ve dört küçük/yüksek verimli A55 çekirdeği.

Performans açısından, hem tek çekirdekli hem de çok çekirdekli puanlar Pixel 6 serisiyle aynı aralıkta, bu da yine şaşırtıcı değil.

Bugün kullandığımız yeni Pixel 6a’nın özellikleri 5,43 GB veya 6 GB RAM’dir. Bu, dizide değiştireceği Pixel 5a (ve 4a) ile eşleşir. Bu, Pixel 6’da 8 GB’den (ve 6 Pro’da 12 GB) düştü, bu da fiyat bilincine sahip bir farklılaştırıcı olarak mantıklı ve insanların yükseltmek istemelerinin bir nedeni olarak hizmet ediyor.

Pixel 6a’dan öğrendiğimiz her şeyin kapsamı bu, ama biz Daha önce Kamera Yapılandırmalarında bahsetmiştim.

Pixel 6a hakkında daha fazla bilgi:

FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. daha fazla.


Daha fazla haber için YouTube’da 9to5Google’a göz atın:

READ  Görünüşe göre yeni Guilty Gear Strive veya DNF Duel duyurusu bu hafta sonu geliyor