Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Redfall’ Steam’de tek haneli oyunculara ulaştı

‘Redfall’ Steam’de tek haneli oyunculara ulaştı


Microsoft

Piyasaya sürülmesinden üç ay sonra, 2023’ün başlarında kötü bir şekilde incelenen Xbox’a özel “Redfall”daki eşzamanlı oyuncu sayısı zaman zaman tek haneli rakamlara düştü.

buna göre Bilgisayar oyunlarıNOyuncu sayısı artık o kadar düştü ki, Ekim ayı başında günün belirli saatlerinde dört oyunculu kooperatif lobisi, oyunu Steam üzerinden dörtten az oyuncu oynadığı için doldurulamadı.

Oyun, piyasaya sürülmesinin ardından Nisan ayı sonlarında ilk gününde Steam’de 6.124 eşzamanlı oyuncuyla çıkış yaptı; bu sayı Haziran ayına gelindiğinde hızla 100’ün altına düştü.

Daha önce üzerinde çalışılmıştı VGC Oyun, Eylül ayının son haftası/Ekim ayının ilk haftasında her gün bir noktada tek haneli oyuncu sayısına ulaştı.

“Redfall” aynı zamanda hem Xbox hem de PC için Game Pass’te mevcuttur ve çoğu kişi muhtemelen bu oyuna erişecektir. Yine de bu, Bethesda’nın üzerinde çalışmaya devam edeceğini söylediği bir oyuna yönelik ağır bir suçlamadır.

Geçtiğimiz günlerde, Bethesda’nın vaat ettiği 60 fps’lik bir yamayı yayınlamasıyla ve oyunun savaş ve oynanışında değişiklikler yapmasıyla rakamlar orta-çift hanelere sıçradı.
önceki makaleScott, “Napoleon” ve “Gladyatör 2″nin hızlı çekimlerine hazırlanıyor
Sonraki makaleRIP Terence Davies

READ  iOS 17: Siri ve Spotlight'taki yenilikler