Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Plajlar Turks ve Caicos ’98 Derece Birleşme Konserine ev sahipliği yapıyor

Her şey dahil Plajlar Turks & Caicos International Pop Band, 24 Ocak 2022’de Reunion Konseri için 98 derece tutuyor.

Etkinliği kutlamak için Beaches Resorts, 24 Aralık – 31 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında yeni çekilişlerle tesiste ücretsiz olarak dört günlük, üç gecelik bir tatil sunuyor.

reklam

98 derecelik şanslı bir hayran, VIP koltuklar ve grupla konser öncesi bir etkinlik de dahil olmak üzere hem Beaches Turks & Caicos için her şeyi kapsayan bir gezi kazanacak. Uçak bileti dahil değildir. Kazananlar 10 Ocak 2022’de açıklanacak.

Plajlar Turks & Caicos, Karayipler’deki en iyi yerlerden birinde aile dostluğu ile her şeyi kapsayan bir deneyim sunuyor. Red Lane Spa’nın yanı sıra yirmi bir restoranı, on beş barı ve on havuzu vardır. Barınaklar beş farklı mahallede düzenlenmiştir: Kıyı Köyü, Karayip Köyü, Fransız Köyü, İtalyan Köyü ve Ana Batı Köyü.

Tesis, hem yetişkinler hem de çocuklar için şnorkelli yüzme, kano ve PADI sertifikalı tüplü dalış gibi su aktiviteleri sunmaktadır. Çekilişleri Girin, lütfen Buraya Tıkla.

Dünya çapında seyahatle ilgili en son bilgiler için bu etkileşimli kılavuza göz atın:En son seyahat haberleri, güncellemeler ve fırsatlar için abone olmayı unutmayın Günlük TravelPulse Bülteni burada.

READ  Anadolu Efes Türk Telekom'a yenildi