Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Polis memuru Liam Trimmer nişan partisi sırasında korkunç bir kazada öldü

Polis memuru Liam Trimmer nişan partisi sırasında korkunç bir kazada öldü

Dünya Haberleri

Avustralyalı bir polis memurunun nişan partisi, nişanlısının ve arkadaşlarının gözü önünde düşüp boğazını kesmesi ve ölmesiyle trajediye dönüştü.

Kıdemli polis memuru Liam Trimmer ve nişanlısı, yaklaşan evliliklerini duyurmak için Pazar günü Batı Avustralya'daki evlerinde bir parti düzenlediler, ancak o, bu mutlu olay sırasında kayarak düştü. 9HABER bildirildi.

29 yaşındaki genç bir şekilde kazada boynunu kesmiş ve aldığı yaralardan dolayı hayatını kaybetmişti.

Avustralya'da bir polis memuru olan Liam Trimmer, nişan partisi sırasında korkunç bir kazada öldü. Aile hayırseverliği

WA Polis Komiseri Albay Blanche, haber kaynağına göre, “Onu kurtarmak için her şey yapıldı ama olmadı ve olaya karışan herkesin gerçekten canının yandığını biliyorum. Sanırım bu kabustan uyanmak istiyorlar.”

Polis, trajediyle ilgili soruşturma başlattı. Nişanlısının adını söylemedi.

9NEWS'in haberine göre, aslen İngiltere'den olan Trimmer, yaklaşık 10 yıl önce Avustralya'ya taşındı ve Joondalup Polis Akademisi'nden 2013 yılında mezun oldu.

Kıdemli Memur Liam Trimmer'ın geriye düşerek boynunu kestiği bildirildi. Aile hayırseverliği

2017 yılında Perth'in yaklaşık 370 mil doğusundaki uzak maden kasabası Kalgoorlie'ye taşındı ve burada çete suç ekibine, taktik müdahale grubuna ve yerel ragbi takımına katıldı.

Blanche, “Bu olağanüstü polis memuru topluma yardım etmeyi seviyordu ve WA Polisi için iyi bir örnekti ve bu bir trajedi” dedi. “Kendisine çok güvenen, yetenekli bir genç adam, tüm hayatı önünde duruyor, bu ne kadar üzücü.”

WA Polis sendikası yaptığı açıklamada “Mavi Ailenin bir üyesinin ölümü üzerindeki derin üzüntüsünü” dile getirdi ve “bu zor zamanda düşmüş subayın arkadaşlarına, arkadaşlarına ve meslektaşlarına yürekten başsağlığı dileklerini gönderdi.”

Liam Trimmer, toplumuna yardım etmeyi seven “olağanüstü” bir polis memuruydu. Liam Giyotin / Facebook

Sendikanın başkanı Paul Gale, “Ne zaman bir polis memurunun ölümü gerçekleşse, nasıl olursa olsun, bu durum polis ailesinin kalbini gerçekten sarsıyor” dedi.

READ  Video, kafasından parazitleri yakalamak için insanlardan yardım isteyen gri bir balinayı gösteriyor.

Trimmer, İngiliz ailelerin Birleşik Krallık'tan ayrılıp ayrılmamaya karar vermeden önce Avustralya ve Yeni Zelanda'daki yaşamın tadına vardığı BBC programı 'Wanted Down Under'da yer aldı. Telegraph bildirdi.

Başbakan Yardımcısı Rita Saffioti, polis memurunun ölümünü “korkunç, korkunç bir trajedi” olarak nitelendirdi.

“Anladığım kadarıyla bu polis memuru Batı Avustralya'da yeni bir hayata başlamak için İngiltere'den gelmiş. Ailesine ve dostlarına başsağlığı diliyorum. [the] Çıkışa göre memur.

Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2024/03/12/world-news/police-officer-dies-in-freak-accident-during-his-engagement-party/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL'sini kopyalayın