Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Prens Harry ve Meghan Markle taç giyme töreninde “kaosa” neden olabilir

Prens Harry ve Meghan Markle taç giyme töreninde “kaosa” neden olabilir

2023 Kraliyet Ailesi tombala kartında “Bütün Sussex ailesinin Buckingham Sarayı’nın balkonunda göründüğü” yazan var mı? Çünkü bu gerçekten olan bir şey olabilir gibi görünüyor (aslında Sussexes’in post-ek olarak dünya).

Prens Harry ve Meghan Markle’ın, RSVP onaylanmadan önce ailelerinin taç giyme töreninde önerilen rolünde bazı değişiklikler için bastırdıkları bildirildi ve saray, doğrudan bir “kaos” olabileceğini vurguladı.

Kraliyetten bir kaynak, “Saray, kablolara erişimleri olmadığı için müzakereleri olabildiğince çabuk bitirmeye çalışıyor. Bu kaosa yol açabilir” dedi. Evet! dergi. “Bir çıkmazla sonuçlanabilir ve gelmeyebilirler. Ancak saray buna izin vermemek için elinden gelen her şeyi yapıyor.”

Kral Charles’ın taç giyme töreninden sonra, kraliyet ailesinin Buckingham Sarayı’nın balkonunda toplanarak kalabalığa el sallaması / insanlara kendilerinin devasa fotoğraflarını çekmeleri için zaman vermesi bekleniyor ve Harry ve Meghan’ın onlara ve çocuklarına sordukları söyleniyor. , Archie ve Lilibet dahil edilecek. Şu anda sadece kraliyet ailesinin üyelerinin balkona davet edilmesi bekleniyor, bu oldukça büyük bir istek ve yine de kabul edilmesi pek olası değil.

Archie ve Lilibet’in Westminster Abbey’deki gerçek taç giyme törenine katılmaları beklenmiyor ve Harry ve Meghan’ın şenliklerin bu bölümünü atlamakta gayet iyi oldukları söyleniyor (çünkü Archie ve Lily sırasıyla üç ve bir ve buna ek olarak olacak). hiç eğlenmemek, kraliyet kaynağının dediği gibi “endişe ve öfke nöbetlerine” eğilimli olun). Kaynak, “Ancak, Sussex’lerin ödediği şey, o gün malikanede ailenin geri kalanıyla yeniden bir araya gelmeleri” dedi. kadın).

Harry ve Meghan’ın taç giyme töreni dilek listesinden dökülen bu haftanın isimsiz kraliyetinin son maddesi: taç giyme töreniyle aynı gün olan Archie’nin doğum gününde kelimenin tam anlamıyla her türlü itiraf.

Kaynak, “Taç giyme töreninin yapıldığı gün aynı zamanda Prens Archie’nin doğum günü, bu yüzden öğle yemeğinde veya resepsiyon içkilerinde buna bir tür selam vermek isterler” diye ekledi. “Sadece doğum günün kutlu olsun bir söz olsa bile.”

READ  Dragon Ball: Japon manga yazarı Akira Toriyama öldü

Yani, genel terimlerle özetlemek gerekirse, Harry ve Meghan temelde bir aile fotoğrafına dahil edilmeyi, çocuklarını büyükbabalarının evindeki bazı aile etkinliklerine getirmelerine izin verilmesini ve akrabalarının “Doğum Günün Kutlu Olsun” demelerini istiyorlar. oğlu doğum gününde.