Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Shazam! Tanrıların Gazabı 30 Milyon Dolara Açıldı – The Hollywood Reporter

DC ve New Line Sineması Shazam! Tanrıların gazabı O, hor gördüğü bir süper kahramanın görüntüsüdür.

Film, yurt içinde 4.071 sinemadan 30.5 milyon $ ‘a iç karartıcı bir şekilde açıldı ve ilk çıkışının 53.5 milyon $’ lık yurt içi açılışının çok gerisinde kaldı. Shazam! 2019’da enflasyona göre düzeltilmemiş.

Bu, Hollywood’daki büyük bir süper kahraman filmi için en kötü başlangıçlardan biri ve aynı zamanda pandemi sırasında vizyona girenler de dahil olmak üzere DC Sinematik Evrendeki en kötü filmlerden biri. Tanrıların gazabı Pazarlamadan önce üretilmesi en az 110 milyon dolara mal oldu.

Yurt dışında haberler kötüydü Tanrıların gazabı 78 pazardan sadece 35 milyon dolara açıldı – 4,4 milyon dolarla Çin’deki bombalama dahil – dünya çapında 65,5 milyon dolarlık bir ilk çıkış yaptı.

Kuzey Amerika’da deneysel izleme önerildi Shazam! Tanrıların gazabı Bu hafta sonu en az 35 milyon dolara açılacak. Diğerleri onun 40 milyon dolar kazandığına inanıyor.

Shazam 2Rotten Tomatoes eleştirmenlerinin puanı yüzde 54. Bu, 2019 filmi için yüzde 90’a denk geliyor. Devam filmi ayrıca ilk A’ya kıyasla daha sessiz bir B+ CinemaScore kazandı.

İlk filmin ani başarısında büyük rol oynayan aileler, pandemi çağında sinemaseverler için deneyimsel bir meydan okuma olmaya devam ediyor. İkinci bölüme veliler ve çocuklar da katıldı.

Tanrıların gazabı DC Extended Universe’deki on ikinci taksittir ve Warner Bros. Chief Discovery’den bu yana piyasaya sürülen ilk taksittir. David Zaslav, James Gunn’ı istismar ederek ve Shazam! Franchise yapımcısı Peter Safran, DC Studios’u yönetiyor ve bir revizyon tasarlıyor.

Tanrıların gazabı Ayrıca DC karakterlerinin ve Gunn ve Safran ölçeği devralmadan önce tanıtılan aktörlerin geleceği de gündeme geliyor. Süpermen aktör Henry Cavill, birincisi, geri dönmeyecek. Levi, Salı günü Hollywood galasında geleceği hakkında şunları söyledi: hollywood muhabiri: “Bu filmden çok memnunum… Umarım son olmaz.”

READ  Barbara Mandrell 50. Yıldönümü için Aubrey'e geri döndü

Yönetmenliğini David F. Sandburg Shazam! Tanrıların gazabı Henry Jayden ve Chris Morgan’ın senaryosundan. Asher Angel ve Zachary Levi, Billy Bastson namı diğer Shazam olarak geri dönüyor. Djimon Hounson, Helen Mirren, Lucy Liu ve Spielberg’in patlak vermesinden sonraki ilk filminde. Batı Yakası hikayeRachel Ziegler de başrolde.

Hafta sonunun diğer yeni geniş yayını, yolun kenarındaki Jane Fonda ve Lily Tomlins idi. ilerlemek791 ekrandan yaklaşık 2 milyon dolara giriş yapan. Çizgi roman yaşlılara dayanıyordu ve onlar da aileler gibi deneysel bir meydan okuma. ilerlemek 12 numarada geldi.

yine ilk 10’da altıncı çığlık 3.675 sinemadan 17.5 milyon dolar topladı ve yurt içi toplam 76 milyon dolar oldu. Parlak resim yüzde 61 düştü. Yurtdışında, 40 milyon dolarlık yabancı çeteleye karşı 53 pazardan 11,3 milyon dolar daha kazandı – korkunç bir resim için iyi bir gösteri – ve 33 milyon dolarlık bir bütçeye karşı dünya çapında 116 milyon dolar.

inanç III Ayrıca, yurt içinde 127,6 milyon $ ‘a karşı üçüncü gezisinde 3.477 lokasyondan 15.3 milyon $ kazanarak en iyi yarışmacı olmaya devam etti. Michael B tarafından resim eklendi.

Gişe nişinde Focus Features’ın The Willem Defoe soygun-gerilim filmi içeri 375 lokasyondan toplam 470.000 $ ile 14. sırada geldi.

19 Mart, 07:45Revize edilmiş tahminlerle güncellendi.