Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Spielberg, yeni Bullitt filminin prodüksiyonunu hızlandırdı

Spielberg, yeni Bullitt filminin prodüksiyonunu hızlandırdı

Bullit'te Steve McQueen

Steve McQueen’de bulit
Fotoğraf: Warner Bros. / Getty Images’ın izniyle

Araba kovalamaca hayranları, hazır olun: Steven Spielberg, Steve McQueen tarafından unutulmaz bir şekilde hayata geçirilen San Francisco Polis Dedektifi Frank Bullitt’e dayanan yeni bir film geliştiriyor. 1968’de bulit. her biri için türlüSpielberg ile Josh Singer’dan posta Ve Spot ışığıünlü hızlı araba kullanan polise odaklanan yeni bir senaryo yazmak için.

Bu yeni proje, görünüşe göre, doğrudan bir yeniden çalışma olmayacak. bulitRobert L. Fish’in 1963 tarihli romanına dayanmaktadır. sessiz izle. Bunun yerine, Spielberg ve ortak yapımcıları Bullitt karakterinin haklarını McQueen’in mülkünden aktörün oğlu ve torunuyla birlikte güvence altına almış olsalar da, yeni ve orijinal bir hikaye olacak.Ed yönetici yapımcılar olarak.

Teslimat süresibu hikayeyi ilk yayınlayan, raporlar kim? Hangi bulit Yakında çıkacak olan yarı otobiyografik filminden sonra muhtemelen Spielberg’in bir sonraki filmi olmayacak. masalcılar. Ancak, yeni projelere ilham vermek için klasiğe olan kişisel aşkına dalmaktan asla tereddüt etmeyen yönetmen, görünüşe göre bir süredir bu fikirle ilgilenmişti ve ana engel McQueen’in mülküyle müzakereler oldu.

Spielberg şimdiden yoğun bir yıl geçiriyor; Şu anda benzer tarihsel zekası nedeniyle yedi Akademi Ödülü adaylığı için aday. Batı Yakası hikayesi Biyoloji. Ayrıca yakın zamanda çekimleri bitirdi masalcılarhangi hırslı genç Arizona yönetmeni olarak Gabriel Labelle yıldız Ayrıca gerçekten içinde bulitTahmin ediyoruz.

orijinal bulit Peter Yates tarafından yönetilen ve sinema tarihinin en havalı araba kovalamacalarından bazılarını, özellikle de ikonik Ford Mustang’inin direksiyonunda McQueen’in olduğu 10 dakikalık San Francisco sahnesi olmak üzere geniş çapta reklamı yapıldı.. Film, büyük ölçüde söz konusu sekansın gücü nedeniyle En İyi Kurgu dalında Oscar kazandı.

Spielberg aşağı yukarı Bir araba kovalamacasıyla başladı, görünüşe göre ilk olarak 1971’de televizyon yaparak adından söz ettirdi. düello. Ayrıca 2018’de yarış dizisini de dahil etti. Bir hazır oyuncu Bu film referanslarıyla o kadar dolu ki, Bullitt’in Mustang’lerinin ambalajın bir yerine gömülü gibi görünmememize biraz şaşırdık. Ama adamın Steven Spielberg’in Mutlak filmini çekmek için tüm kaynaklarını ve yeteneğini ortaya koyması fikrinin ilgimizi çekmediğini söylersek yalan söylemiş oluruz. Araba kovalamaca filmi.”

READ  Prens Harry, King'in kanser teşhisi hakkında ilk kez konuştu