Temmuz 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Primavera Sound, PJ Harvey, Lana Del Rey ve SZA’dan oluşan 2024 kadrosunu açıkladı

Primavera Sound, PJ Harvey, Lana Del Rey ve SZA’dan oluşan 2024 kadrosunu açıkladı

Pulp, Mitski, Vampire Weekend, The National ve FKA twigs’in de Barselona festivalinde sahne alması planlanıyor.

Primavera Sound, Lana Del Rey, Pulp ve SZA’nın yanı sıra PJ Harvey, Portishead’den Beth Gibbons, FKA twigs, Mitski, Vampire Weekend, The National, Phoenix, Clipse, Biquin Kill, Charli XCX ve Charli XCX’in yer aldığı 2024 kadrosunu açıkladı. Deftones. Jay Paul, Açıklama ve Adalet.

Her yıl düzenlenen festival 29 Mayıs – 2 Haziran 2024 tarihleri ​​​​arasında İspanya’nın Barselona kentindeki Parc Del Forum’da gerçekleşiyor.

Diğer önemli sanatçılar arasında BadBadNotGood, Troye Sivan, Freddie Gibbs & Madlib, The Lemon Twigs, Voxtrot, Ethel Cain, Yo La Tengo, Romy, The Armed, Shellac, L’Imperatrice, Arca, Chelsea Wolfe, Amyl and the Sniffers, Dogstar, Pussy Model, Julie Byrne, Lambchop, Billy Woods, AJ Cook, The Last Dinner Party, Faye Webster, Mount Quimby, Blonde Redhead ve Ruel Otis ve diğerleri. Aşağıdaki kadro posterine bakın.

Primavera Sound 2023’e genel giriş biletleri ve VIP geçiş kartları 23 Kasım Perşembe gününden itibaren satışa sunulacak. Satıştaki bilete erişmek için kaydolun Şimdi koşuyorum.

Bu haftanın sonlarından itibaren Primavera Sound, Latin Amerika’da bir dizi yan festival düzenleyecek. Arjantin, Brezilya, Paraguay ve Kolombiya’da yer alan grup, The Cure, Blur, Beck, Pet Shop Boys, Grimes, Slowdive ve daha fazlasını içeren performanslar vaat ediyor.

Ayrıca Primavera Sound, Primavera Sound Barcelona’dan bir hafta sonra Portekiz’in Porto kentinde bir festivale ev sahipliği yapacak. Primavera Sound Porto kadrosu henüz açıklanmadı.

READ  Jerry Seinfeld, "Seinfeld" filminin sonuyla ilgili bir şeyler planlıyor.